• تاریخ: 2021/04/01
  • شناسه خبر: 18373

مسؤلان در اجرای عملی مصوبات کرونایی پیشگام باشند/نگذاریم سلامت، اقتصاد و آموزش‌ بیش از این آسیب ببیند

آفتاب دنا:یادداشت/سید ولی موسوی ، این روزها مسئولان برای متعدد، از هر دری سخن می گویند تا بتوانند با آگاهی‌ بخشی و روشنگری به قطع زنجیره آن کمک کنند. آنچه در عرصه میدانی در سطح شهرها و روستاهای کهگیلویه وبویراحمد در این ...

آفتاب دنا:یادداشت/سید ولی موسوی ، این روزها مسئولان برای متعدد، از هر دری سخن می گویند تا بتوانند با آگاهی‌ بخشی و روشنگری به قطع زنجیره آن کمک کنند.


آنچه در عرصه میدانی در سطح شهرها و روستاهای کهگیلویه وبویراحمد در این چند روز تعطیلات نوروزی مشاهده می شود افزایش تجمعات عروسی و عزاداری شلوغ بودن تجمعات است که نشان می دهد تصمیمات مسؤلان فقط روی کاغذ اعتبار دارد و در عرصه عمل نمودی ندارد.


جلسات‌ متعددی در سطح استان نیز تشکیل می شود که تصاویر آنان حاکی از عدم پایبندی مسؤلان نیز به مصوبات ستاد کرونا دارد.
ورودی تفرجگاها را مسدود کرده اند ولی در کنار جاده ها دهها ماشین پارک شده و دورهمی ها در فضای طبیعیت نیز برگزار می شود.
براستی مصوبات مسؤلان در کجای این شرایط کرونایی قرار دارد.
از جهتی مسؤلان توصیه به سفر نمی کنند واز جهت دیگر همه مسیرها باز است .

وقت آن فرا رسیده است که مسؤلان مصوباتی رادر ستاد کرونا بگذرانند که در عمل قابلیت اجرایی داشته باشند و بتوانند به بهبود شرایط کمک کند.
عروسی هاو تشییع وتدفین در مراسمات مختلف به یک روند عادی تبدیل شده است و همین عادی انگاری ها باعث شده که شاهد افزایش بیماران کرونایی در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد باشیم.
زمانی توصیه ها و مصوبات مسؤلان اهمیت دارد که خود مسؤلان نیز در اجرای مصوبات پیشگام باشند و در تجمعات و جلسات با جمعیت بیش از ۱۰ نفر شرکت نکنند
پلیس در مسیرها و تفرج گاهها اگر رانندگان بی توجهی کردند برگشت داده نشدند با اعمال قانون سختگیرانه ماشین ها را به پارکینگ هدایت نماید.
بدون از داشتن مصوبات کارشناسی شده و اجرای قاطعانه آنان همچنان باید شاهد تاخت تاز و جولان کرونا در سطح استان باشیم.

بیاییم با پایبندی همگان به مصوبات ستاد کرونا ،کمک کنیم تا زنجیره این ویروس منحوس و بی رحم در جامعه قطع شود و تلاش کنیم بیش از این سلامت ،اقتصاد و آموزش‌ آسیب نبیند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست