• تاریخ: 2017/05/05
  • شناسه خبر: 6905

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد :

صدور مجوز فعالیت ۸ پتروشیمی در کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اجرایی نمودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون مجوز ۸ طرح پتروشیمی با ظرفیت ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی در این استان صادر شده است. ...

2153009آفتاب دنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اجرایی نمودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون مجوز ۸ طرح پتروشیمی با ظرفیت ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی در این استان صادر شده است.

داریوش دیودیده  اظهار داشت: استفاده مطلوب از ظرفیت‌های استان در زمینه پتروشیمی یکی از مهمترین راهبردهای پیش رو بوده و در این زمینه تاکنون گام‌های موثری برداشته شده است.

وی با بیان اینکه وجود منابع عظیم نفت و گاز در استان فرصتی بی نظیر را درخصوص استقرار صنایع پتروشیمی فراهم نموده است افزود: صادراتی بودن بخش عمده تولیدات پتروشیمی تاثیری بسیار مهم در رشد و شکوفایی اقتصادی و رونق تولید و اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد دارد.

دیودیده با اشاره به اینکه تاکنون مجوز ۸ طرح پتروشیمی با ظرفیت تولیدی سالانه بالغ بر ۹ میلیون تن محصولات پتروشیمی در استان صادر شده است افزود: حجم سرمایه‌گذاری پیش بینی شده برای این طرح‌ها افزون‌بر ۱۳۵ هزار۸۴۰ میلیارد ریال ثابت و۴ هزار و ۲۸۵ میلیون یورو ارزی است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در زمان بهره‌برداری این طرح‌ها افزون بر ۴ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود گفت: مهمترین هدف ما ایجاد طرح‌های مناسب در منطقه و همچنین اجرای طرح‌هایی که خوراک و مواد اولیه آن‌ها در استان موجود بوده و این صنایع با توجه به شرایط موجود می‌تواند به خوبی در استان شکل بگیرد.

دیودیده ابراز کرد: صنعت استان روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته و با به ثمر رسیدن این ۸ طرح، ده ‌ها طرح پایین دستی پتروشیمی و هزاران فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در استان ایجاد می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست