روزی که  در صحنه نبودم  از هاشمی حمایت کردم/ اگر به دنبال قدرت و حب قدرت بودم، هشت سال کنار نمی‌رفتم
نطق انتخاباتی بزرگواری در لنده

روزی که در صحنه نبودم از هاشمی حمایت کردم/ اگر به دنبال قدرت و حب قدرت بودم، هشت سال کنار نمی‌رفتم

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در جمع مردم شهرستان لنده حضور یافت و نطق انتخاباتی خود را برگزارکرد..

چشمه بلقیس

چشمه بلقیس

باغ‌ها در ایران یکی از تصاویر زیبای طبیعت هستند که می‌توان آنها را جزو زیباترین جاذبه‌های طبیعت‌گردی دانست. این باغ های زیبا معمولا مورد توجه علاقمندان به طبیعت و طبیعت‌گردی قرار می گیرند. چشمه بلقیس چرام نام باغی است که در ۴ کیلومتری شهر چرام در مسیر جاده چرام -گچساران قرار گرفته است. این چشمه یکی

تل خسرو

تل خسرو

تل خسرو که با نام تپه خسرو نیز شناخته می‌شود، از جاهای دیدنی یاسوج است که سابقه آن به هزاره پنجم پیش از میلاد بازمی‌گردد. مردم محلی تپه را متعلق به کیخسرو پادشاه کیانی می‌دانند.

سخنی با شهردار یاسوج

سخنی با شهردار یاسوج

اخلاق ومنش متناسب با حرفه روابط عمومی می طلبد که متولیان این حوزه ضمن احترام به مردم وعقاید آنان همواره‌ پاسخگوی‌ انتظارات‌ افکار عمومی ‌باشند، اینکه همیشه کار داریم وقت نداریم و جوری عمل نمایند که همیشه دور از از این فضا باشند و نام روابط عمومی را همراه خود داشته باشد در شان این جایگاه در حوزه شهرداری نیست.

۴۰ هکتار به ظرفیت پارک های یاسوج افزوده شده است

۴۰ هکتار به ظرفیت پارک های یاسوج افزوده شده است

آفتاب دنا : شهردار یاسوج گفت: طی چهار سال اخیر ۴۰ هکتار به ظرفیت پارک های یاسوج افزوده شده است.محمد علی جاوید ظهر پنجشنبه در آیین اختتامیه هفته نکوداشت شهر یاسوج افزود: ۱۰۰ هزار متر مربع پیاده رو سازی نیز در چند سال اخیر انجام شده است.

سهم ایران از ۳۱۲۵ نخبه‌ برتر دنیا

سهم ایران از ۳۱۲۵ نخبه‌ برتر دنیا

موسسه ISI در سال ۲۰۱۴ فهرستی از سه هزار و ۱۲۵ نفر نخبه برتر علمی دنیا را منتشر کرد. نباید این واقعیت علمی را فراموش کرد که این پایگاه به سمت تولیدات علمی کشورهای غربی گرایش بیشتری دارد. با وجود این، ایران از لحاظ تعداد نخبگان موجود در این فهرست حائز رتبه ۲۱ دنیا است.

همراه اول

گزارش تصویری

گردشگری

خبرگزاری های کشوری سایت‌های استانی