• تاریخ: 2019/02/05
  • شناسه خبر: 11351

  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره صنایع دستی با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور در یاسوج خبر داد. ار سلان حسن پور در گفتگو با خبرنگار فارس گفت: این جشنواره به همت صندوق کارآف ...

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره صنایع دستی با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور در یاسوج خبر داد.

ار سلان حسن پور در گفتگو با خبرنگار فارس گفت: این جشنواره به همت صندوق کارآفرینی امید و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر  نوراله‏ زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور  ، احمدی استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی ساعت ۱۰ صبح روز ۱۷ بهمن در دانشگاه یاسوج برگزار می شود.

وی گفت: در این جشنواره با توجه به فضای محدود تعدادی از کارافرینانی که از صندوق کارفرینی امید تسهیلات دریافت نموده اند  در غرفه هایی به نمایش گذاشته می شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه وبویراحمد  در بیان دستاوردهای صندوق کارآفرینی امید از زمان تاسیس تاکنون گفت: صندوق کارآفرینی امید مولود انقلاب است و در طول ۲۰ سال گذشته تاسیس آن تا کنون قریب به ۳۲ هزار فقره تسهیلات پرداخت نموده است.

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست