• تاریخ: 2018/07/29
  • شناسه خبر: 9908

فرماندار شهرستان بویراحمد:

برای رفع مشکلات زیرساختی بخش کبگیان ۱۲میلیارد تومان نیاز است

شاهرخ کناری با اشاره به پتانسیل بالای بخش کبگیان در حوزه کشاورزی و گردشگری خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که به این حوزه توجه ویژه شود. ...

n00401843-r-b-025-1024x576آفتاب دنا : فرماندار شهرستان بویراحمد از نیاز ۱۲ میلیارد تومانی برای رفع مشکلات زیرساختی بخش کبگیان شهرستان بویراحمد خبر داد .

شاهرخ کناری در نشست شورای اداری بخش کبگیان افزود: بخش کبگیان شهرستان بویراحمد دارای ۸۲ روستاست که ۲۳ روستای آن بالای ۲۰ خانوار است .

وی با بیان اینکه قریب به ۱۰هزار نفر در روستاهای بخش کبگیان ساکن هستند، اظهار کرد: با جلسات برگزار شده و احصای مشکلات، برآورد نیاز ۱۲ میلیارد تومانی برای پوشش و رفع مشکلات زیرساختی این بخش شده است .

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به پتانسیل بالای بخش کبگیان در حوزه کشاورزی و گردشگری خاطرنشان کرد: ضرورت دارد که به این حوزه توجه ویژه شود.

کناری تصریح کرد: تاکنون خدمات مناسبی در بخش کبگیان عملیاتی شده است که توجه بیش از پیش و احصای اصولی مشکلات و رفع نیازهای این بخش می تواند به تکمیل خدمات رسانی به این بخش به عنوان منظقه ای پایلوت در حوزه توسعه زیرساختی منجر شود .

وی اضافه کرد: در نشست شورای اداری بخش کبگیان موارد مورد نیاز و مشکلات مطرح و تاکیدات و هماهنگی های لازم با دستگاه های متولی برای احصا و رفع مشکلات زیرساختی و توسعه ای این بخش انجام شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست