• تاریخ: 2014/05/10
  • شناسه خبر: 964

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری:

اصلاح نظام اداری کهگیلویه و بویراحمد بر اساس۳۰ دستورالعمل

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام اداری این استان بر اساس۳۰ دستورالعمل اصلاح می شود.مجید محنایی  در نشست کمیسیون  تحول اداری استانداری افزود: شورای عالی اداری کشور در تاریخ ۱۴ اسف ...

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظام اداری این استان بر اساس۳۰ دستورالعمل اصلاح می شود.مجید محنایی  در نشست کمیسیون  تحول اداری استانداری افزود: شورای عالی اداری کشور در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ با پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری و در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی رهبر معظم انقلاب به منظور ارتقای نقش تسهیل‌گری و هدایت‌گری دولت و انجام اصلاحات در نظام اداری کشور “نقشه راه اصلاح نظام اداری” را تصویب کرده است.IMG13004641

وی هدف از این نقشه را چابک سازی، کوچک سازی و انعطاف پذیری دولت دانست و بیان کرد: برش استانی این نقشه شامل ۳۰ دستور العمل است ۵۰ دستگاه اجرایی استان موظف هستند تیم تخصصی شامل بخش های تحول اداری، اداری و مالی و فناوری اطلاعات تشکیل داده و هر بند از دستورالعمل را جداگانه اجرایی کنند.

محنایی از برگزاری جلسات اصلاح نظام اداری استان به صورت ماهانه خبرداد و گفت: در این جلسات روند اجرایی شدن دستور العمل پیگیری می شود و هر چهار ماه یک بار نیز گزارش کلی از دستگاه اخذ خواهد شد.

وی اصلاح نظام اداری کهگیلویه و بویراحمد را ضروری دانست و اظهار داشت: تمرکز زدایی و دولت الکترونیک از دیگر اهداف اساسی اصلاح نظام اداری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گفت: با اصلاح نظام اداری، دولت از حالت تصدی گری خارج می شود و به سیاست گذاری، برنامه ریزی و نظارت می پردازد.

وی تاکید کرد: دولتی موفق است تصدی گری را به سایر بخش ها واگذار کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست