• تاریخ: 2018/06/21
  • شناسه خبر: 9576

رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در یاسوج

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، دکتر نوروز هاشمی در جمع خبرنگاران از برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: جشن پایان تحصیل 280 نفر از دانشجویان این دانشگاه در پردیس شهید ایزدپناه 8 تیر ماه ...

n00400909-bآفتاب دنا : رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن فارغ‌التحصیلی ۲۸۰نفر از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید ایزدپناه ۸ تیر ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، دکتر نوروز هاشمی در جمع خبرنگاران از برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: جشن پایان تحصیل ۲۸۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه در پردیس شهید ایزدپناه ۸ تیر ماه در یاسوج برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این دانشجویان در رشته‌های علوم تربیتی، تربیت بدنی، مشاوره و ریاضی مشغول به تحصیل بودند که فارغ‌التحصیل شدند.

وی هدف از برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه را توجه به علم و دانش و دانشجو معلمان برای ورود خاطره انگیز به خدمت در عرصه تعلیم و تربیت دانست و عنوان کرد: رسالت دانشگاه فرهنگیان تربیت نیروی متعهد و متخصص برای آموزش و پرورش است.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: افزون بر ۱۴۰۰ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان مشغول به تحصیل هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست