• تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
  • شناسه خبر: 8667

برقراری عدالت فرهنگی از اهداف برگزاری نمایشگاه های کتاب در استانهاست

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ،سید هادی حسینی در آئین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی دلایل برگزاری نمایشگاه کتاب در استان ها برقراری عدالت فرهنگی است و سعی شده کتاب فروشی ها و ناشرین محلی ...

44140آفتاب دنا :معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برقراری عدالت فرهنگی یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه های کتاب در استانهاست.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ،سید هادی حسینی در آئین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی دلایل برگزاری نمایشگاه کتاب در استان ها برقراری عدالت فرهنگی است و سعی شده کتاب فروشی ها و ناشرین محلی نیز درگیر این موضوع شود و از ظرفیت آنها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه استفاده از نمایشگاه مرکز هزینه زیادی از جمله ایاب و ذهاب و مسیر را به علاقمندان تحمیل می کرد، اظهارکرد: سعی شد نمایشگاه ها با محوریت استانها اجرایی شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: نمایشگاه هفدهم به همت فرهنگ و ارشاد و همکاری مسئولین و همت ناشران و اهل کتاب تشکیل شد و جای بسی خوشحالی دارد و این نمایشگاه از برترین نمایشگاه های کتاب بین استان هاست.

حسینی تصریح کرد: کتاب بهترین انتخاب برای فرزندان است و باید نوع انتخاب نیز صحیح باشد .وی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت قرآن، گفت: قرآن کتاب بزرگ و آسمانی است و امیدواریم با آن پیوند بخوریم و بر مبنای آن گام برداریم    .

معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به سازندگی بنیان های فرهنگی اضافه کرد: باید از ظرفیت فرهنگی به نحو مطلوب استفاده شود و بسترهای فرهنگی را توسعه دهیم.

44134