• تاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
  • شناسه خبر: 8171

روشن شدن مشعل گاز در ۱۲روستای باشت به روستای شهرستان باشت/بهره مندی ۶۶درصدی روستاهای شهرستان باشت از نعمت گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در آیین بهره برداری از این طرح در روستای تلخاب بیدک سفلی گفت: برای اجرای طرح گازرسانی به 12 روستای باشت 20 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است ...

82718413-71968074آفتاب دنا : با حضور دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دکترتاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس خادم مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ۱۲ روستای  شهرستان باشت به شبکه گاز خانگی متصل شد.

تکمیل طرح های گازرسانی در کمترین زمان ممکن در اولویت شرکت گاز استان است.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در آیین بهره برداری از این طرح در روستای تلخاب بیدک سفلی گفت: برای اجرای طرح گازرسانی به ۱۲ روستای باشت ۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

رحمان خادم افزود: با بهره برداری از طرح گازرسانی به مجموعه روستاهای باشت شامل تلخاب بیدک،بیدک علیاء،شهرک پاقلات، دمیه،پزین،چهار راه گشین،ده کهنه ظفری،کوشک ظفری و سلطان آباد،آشیری و تلخاب علیا ۸۴۲ نفر در قالب ۲۲۱ خانواز از نعمت گاز بهره مند شدند.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح ۳۰هزار و ۶۰۰ متر شبکه پلی اتیلن اجرا شده است.

وی با یادآوری اهمیت اجرای طرح‌های گازرسانی در رفاه روستائیان، ماندگاری اهالی در روستاها و صیانت از چوب درختان جنگلی ابراز داشت: تکمیل طرح های گازرسانی در کمترین زمان ممکن در اولویت برنامه های شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد است.

82718413-71968075

خادم با اشاره به اینکه عملیات اجرایی گازرسانی به این روستاها در دهه فجر سال ۱۳۹۵ به زمین زده شد ،افزود: تلاش زیادی شد تا قبل از رسیدن فصل سرما این طرح بهره برداری شود.

وی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۲ روستای باشت در چهارسال گذشته انجام شده است که با گازرسانی به این روستاها بیش از ۷۰۰خانوار از نعمت گاز خانگی بهره‌مند شدند.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد  با بیان اینکه تاکنون ۵۹ روستای شهرستان باشت از نعمت گاز خانگی برخوردار شده‌اند گفت:طرح مطالعاتی گازرسانی به ۱۶ روستای واجد شرایط گازرسانی در این شهرستان هم اکنون در حال اجراست.

بهره مندی ۶۶درصد ی روستاهای شهرستان باشت از نعمت گاز طبیعی

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی هم در این آیین ضمن تشکر از خدمات انجام گرفته در گازرسانی به روستاها گفت: تا چهار سال قبل تنها ۲۰درصد از روستاهای شهرستان باشت به شبکه گاز خانگی دسترسی داشت و اکنون ۶۶درصد از روستاهای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند.

غلامرضا تاجگردون افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده تلاش می شود تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز باشت تا سال ۱۳۹۸ به ۸۰ درصد برسد.

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۴[[[[[[[[[[[

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست