• تاریخ: 2017/08/29
  • شناسه خبر: 7564

رئیس شورای اسلامی روستای مهریان عنوان کرد:

روستای ۱۴ هزار نفری مهریان نیازمند توجه بیشتر مسئولان برای توسعه زیر ساختها

سید منصور نوروزی با بیان اینکه روستای مهریان بیش از 14 هزار نفر جمعیت دارد و از روستاهای پرجمعیت چسپیده به شهر یاسوج مرکز استان می باشد خواستار توجه بیشتر مسئولان برای توسعه زیر ساختهای این روستا شد ...

آفتاب دنا :58رئیس شورای اسلامی روستای مهریان از تعیین هیئت رئیسه این شورا خبر داد.
سید منصور نوروزی که سه دوره متوالی عضوشورای اسلامی روستای مهریان را در کارنامه خویش دارد با تبریک هفته دولت به دولتمردان نظام اسلامی گفت: در نخستین جلسه شورای اسلامی روستای مهریان این حقیر به عنوان رئیس ،آقای سید صفی الله احمدی به عنوان نائب رئیس ،آقای سید غضنفر رمضانی به عنوان دبیر جلسات ،آقای نصرالله برفر به عنوان منشی و آقای سید علی حسین رضایی به عنوان رئیس کمیسون معاملات انتخاب شدند.
وی  با تقدیر از خدمات اعضای شورای چهارم در روستای مهریان  به نقش مهم شوراها در توسعه وپیشرفت شهرها وروستاها اشاره کرد وگفت: شوراها  بدلیل اینکه در کانون اجتماع حضور دارند به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و انتقال‌دهنده نیازمندی‌ها، مشکلات و نارسایی‌های مردم می‌باشند که به‌عنوان یک‌نهاد مردمی متولی امور محلی، می‌توانند با تلاش و جدیت گام‌های مثبتی درزمینه‌ی اجرای طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی در توسعه عمران شهری و روستایی ایفا نمایند.
رئیس شورای اسلامی روستای مهریان افزود: شوراها  پارلمان محلی کوچکی هستند که به ‌عنوان بهترین نماد مودت بین شهروندان و مسئولین می تواننددر این دوره با همدلی و تعامل بیشتر تلاشهای شایسته‌ای  در راستای حل مشکلات اجتماع و کاهش آلام ودردهای مردم بردارند.
نوروزی با بیان اینکه روستای مهریان بیش از ۱۴ هزار نفر جمعیت دارد و از روستاهای پرجمعیت چسپیده به شهر یاسوج مرکز استان می باشد خواستار توجه بیشتر مسئولان برای توسعه زیر ساختهای این روستا شد.
وی در پایان از اهالی روستای مهریان که با حضور گرم خویش در انتخابات شوراها و در فضایی توام با آرامش منختبین خویش را برای خدمت رسانی مطلوب تر انتخاب کردند صمیمانه تقدیر وتشکر کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست