• تاریخ: 2017/06/21
  • شناسه خبر: 7202

با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان استان صورت گرفت:

ضیافت افطاری و تجلیل از بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد

در آین آیین صمیمی که دکتر نوروز هاشمی رئیس دانشگاه،نماینده ولی فقیه در دانشگاه ، سرپرستان پردیس ها، اعضای هیئت علمی و کلیه کارکنان به همراه خانواده هایشان برگزار گردیدحاضران پس از نماز مغرب وعشا روزه خود را باهم افطار ک ...

آفتاب دنا : مراسم افطاری با حضور قریب به ۳۰۰ نفر از کارکنان دانشگاه فرهنگیان در باغ بهشت یاسوج ودر فضایی صمیمی ومعنوی برگزار شد.

در آین آیین صمیمی که دکتر  نوروز هاشمی رئیس دانشگاه،نماینده ولی فقیه در دانشگاه ، سرپرستان پردیس ها، اعضای هیئت علمی و کلیه کارکنان به همراه خانواده هایشان برگزار گردیدحاضران پس از نماز مغرب وعشا روزه خود را باهم افطار کردند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفتگو با خبرنگار آفتاب دنا گفت: در این مراسم معنوی در ماه پرفیض میهمانی خدا  که خانواده های معزز بازنشتگان دانشگاه فرهنگیان استان نیز حضور داشتند از تلاش های صادقاقه آنان در طول دوران خدمت در دانشگاه فرهنگیان تجلیل به عمل آمد.

دکتر نوروز هاشمی  با بیان اینکه بازنشستگان  از سرمایه های ارزشمند هر مجموعه ای محسوب می شوند که تجارب فرآوانی را به همراه دارند گفت: در واقع تجلیل از بازنشستگان پاسداشت یک عمر تلاش ومجاهدت برای توسعه ،تعالی وپیشرفت در عرصه های مختلف است که دانشگاه فرهنگیان  نیز بر اساس سیاسیتهای کلان  از این همکاران فرهیخته وصاحب تجربه تجلیل کرد.

 

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۹-۴۵-۱۹

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۹-۴۷-۵۶

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۰_۱۹-۴۸-۰۲

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست