• تاریخ: 2016/08/02
  • شناسه خبر: 5899

معاون وزیر ارشاد در یاسوج:

۲۰ میلیارد تومان به پروژه تالار مرکزی یاسوج اختصاص می‌یابد

علی اصغر کاراندیش اظهار داشت: در صورت فراهم شدن شرایط 200 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی شهر بهمئی اختصاص داده می‌شود. ...

243829_origنسیم دنا : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‎های انجام شده امسال ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تسریع در روند اجرایی پروژه تالار مرکزی یاسوج اختصاص داده می‌شود.

علی اصغر کاراندیش اظهار داشت: در صورت فراهم شدن شرایط ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی شهر بهمئی اختصاص داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تالار مرکزی یاسوج در زمینی به مساحت ۲۳ هزار متر مربع احداث می‌شود عنوان کرد: سایر استان‎ها از جمله قم، رشت و ساری در زمینی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع احداث می‎شود.

کاراندیش با اشاره به اینکه فاز یک و دو تالار یاسوج ۶۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: اتمام فاز یک و دو ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و و تا پایان سال ۹۶ این دو فاز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پروژه تالار مرکزی یاسوج از سال ۸۷ در زمینی به مساحت ۲۳ هزارمترمربع کلنگ زنی شد، اظهار داشت: تا کنون ۲۳۰ میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.

رضا دهبانی‌پور افزود: ۱۰۰ میلیارد ریال از این مبلغ مطالبات پیمانکاران است که امیدواریم دولت و بویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه نگاه ویژه داشته باشند.

وی‌ با اشاره به اینکه این پروژه مهم‌ترین طرح فرهنگی استان است، عنوان کرد: این طرح تاکنون ۵۱ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و جز طرح‌های پیشنهاد شده در سفر هیئت دولت و رئیس جمهوری به این استان است.

وی تصریح کرد: برای بهره‌برداری از پروژه تالار مرکزی یاسوج ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست