• تاریخ: 2016/07/03
  • شناسه خبر: 5796

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

از عملکرد ورزش استان رضایت کامل ندارم

دکتر سید موسی خادمی به شکل سر زده وبدون اطلاع قبلی از اداره کل ورزش وجوانان کهگیلویه و بویراحمدبازدید واز نزدیک در جریان روند فعالیتهای این اداره کل قرار گرفت. ...

23879نسیم دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شکل سر زده وبدون اطلاع قبلی از اداره کل ورزش وجوانان کهگیلویه و بویراحمدبازدید واز نزدیک در جریان روند فعالیتهای این اداره کل قرار گرفت.

دکتر سید موسی خادمی در حاشیه  این بازدید سرزده از اداره کل ورزش و جوانان  استان  با تاکید بر اینکه مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی نباید کم‌کاری خود را با کمبود اعتبار توجیه کنند گفت: مدیران جدا از اعتبارات خاص باید خدمات لازم را به مردم و بویژه جامعه هدف خود ارائه کنند.

وی  اظهار داشت: هدف از بازدیدهای سرزده از ادارات ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و کارکنان و بررسی مشکلات خاص است.

خادمی با تاکید بر اینکه در یک بازدید سرزده ۳۰ تا ۴۵ دقیقه از شرکت‌ها و دستگاه‌های اجرایی امکان ارزیابی دقیق وجود ندارد عنوان کرد: در زمینه عملکرد مدیر ورزش و جوانان استان رضایت کامل ندارم.

نماینده عالی دولت در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه محدودیت اعتبارات وجود دارد و این موضوع مختص این استان نیست ابراز کرد: نباید همه کم کاری‌ها را به کمبود اعتبار و بودجه ربط دهیم زیرا جدا از اعتبارات خاص باید به جامعه هدف خدمت ارائه شود.

خادمی تصریح کرد: بازدیدهای سرزده از ادارات و شرکت‌های دولتی توسط مجموعه مدیریت ارشد استان با هدف ارزیابی عملکرد و نحوه ارائه خدمت به مردم به طور حتم به صورت مستمر و منظم ادامه دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال خبرنگار که مهمترین شاخص برای ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد چیست؟ افزود: بهره‌وری، رضایت ارباب رجوع، پیش بردن برنامه‌ها و افزایش جذب اعتبارات ملی از جمله مهمترین شاخص‌ها ارزیابی مدیران است.

خادمی همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که نتیجه این ارزیابی‌ها به کجا می‌رسد و احتمال عزل مدیر وجود دارد گفت: مدیران و دستگاه‌های برتر در جشنواره‌های مختلف از جمله جشنواره شهید رجایی معرفی و در صورتی مدیری ارزیابی مطلوبی نداشته باشد نیز وزیر مربوط در جریان قرار می‌گیرد.

منبع : تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست