• تاریخ: 2015/09/08
  • شناسه خبر: 4356

معاون سیاسی وامنیتی استانداری :

دستگاه های اجرائی همکاری با آموزش و پرورش را وظیفه خود بدانند

دکترفتاح محمدی در شورای آموزش وپرورش استان با بیان اینکه، چون مسئله تعلیم و تربیت در نظام دینی ما از اهمیت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: هرگونه هزینه در این خصوص بهترین نوع سرمایه گذاری است ...

نسیم دنا : معاون سیاسی وامنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: دستگاه های اجرائی هر گونه کمک و همکاری با آموزش پرورش را از وظایف مهم خود بدانند. دکترفتاح محمدی در شورای آموزش وپرورش استان با بیان اینکه، چون مسئله تعلیم و تربیت در نظام دینی ما از اهمیت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: هرگونه هزینه در این خصوص بهترین نوع سرمایه گذاری است.

وی با بیان اینکه، انسان برای رسیدن به پیشرفت، کمال و توسعه نیاز به تخصص وتعهد دارد، افزود: این دو خصوصیت مهم که بر عهده آموزش و پرورش است، ضرورت توجه به این نهاد مهم را دو چندان می کند.محمدی اظهار داشت: ضرورت دارد همه مردم و دستگاه های اجرایی نسبت به آموزش و پرورش دغدغه بیشتری داشته باشند تا از مشکلاتی که در آموزش و پرورش وجود دارد، کاسته شود.

معاون فرهنگی واجتماعی استانداری یادآور شد: بازگشائی مدارس را در پیش رو داریم و تلاش شود تا فضاهای آموزشی و مدارس به نحوی محیا و تزئین شود که جذابیت و نشاط برای دانش آموزان فراهم گردد.محمدی تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم تا از حجم مشکلات آموزش و پرورش کاسته شود تا بدون دغدغه بتواند به وظیفه ذاتی و تعهد خود که همان تعلیم و تربیت و تعالی جامعه است، دست یابد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست