• تاریخ: 2015/05/07
  • شناسه خبر: 3955

فرماندار کهگیلویه:

۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی ورودی‌های شهر دهدشت اختصاص یافت

فرماندار کهگیلویه گفت: ۱۷ میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی ورودی‌های شهر دهدشت پیش‌بینی شد که تا کنون ۳ میلیارد تومان تخصیص یافته است ...

چبه گزارش نسیم دنا از دهدشت، سید کرامت‌الله کریمی صبح امروز در نشست مشترک با نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: رسالت اصلی یک رسانه پیوند آگاهی بخشی در بین مردم و مسئولان است.

فرماندار کهگیلویه گفت: اصحاب رسانه باید صداقت، انصاف را در پوشش اخبار را رعایت کنند و نقش دوسویه بشارت‌دهنده و بیم‌دهنده را به خوبی در جامعه ایفا کنند.

وی بابیان اینکه رسالت رسانه سنگین است، افزود: اصحاب رسانه باید با دقت و ظرافت قلم بزنند و در کنار زوایای منفی و مشکلات جامعه نکات مثبت را نیز پوشش دهند.

کریمی با اشاره به گازرسانی به دو بخش دیشموک و چاروسا، خاطرنشان کرد: در فاز اول گازرسانی به دوشهر دیشموک و قلعه‌رئیسی انجام و فاز دوم برای روستاهای اطراف خط انتقال پایدار ایجاد می‌شود.

فرماندار کهگیلویه گفت: ورودی‌های هر شهر نمادی از فرهنگ شهروندان آن منطقه است و بعد از پیگیری‌های بسیار ۱۷ میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی ورودی‌های شهر دهدشت پیش‌بینی شده که تا کنون ۳ میلیارد از آن تخصیص یافته است.

وی بابیان اینکه پتروشیمی شهرستان کهگیلویه تنها شرکت سهامی عام در استان است، تاکید کرد: با توجه به این ویژگی نیازمند مشارکت مردم در شکل‌گیری هرچه بهتر این پروژه اشتغالزایی است.

کریمی بابیان اینکه ۸۳٫۵ مترمکعب در ثانیه آب برای این پروژه کدگذاری شده است،عنوان کرد: زیرساخت‌های این پروژه فراهم است و امیدواریم با راه‌اندازی پتروشیمی گچساران و بید‌بلند هرچه زودتر شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

 

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست