• تاریخ: 2015/02/27
  • شناسه خبر: 3349

با حضور استاندار و نماینده بویراحمد در مجلس

ساختمان دانشکده فنی‌ومهندسی دانشگاه پیام نور یاسوج افتتاح شد

ساختمان دانشکده فنی و مهندسی پیام نور یاسوج با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بویراحمد و دنا در مجلس به بهره برداری رسید. رئیس دانشگاه پیام نور استان در این آیین گفت: این ساختمان با اعتباری بالغ ۲۲ میلیارد ر ...

IMG_1389ساختمان دانشکده فنی و مهندسی پیام نور یاسوج با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بویراحمد و دنا در مجلس به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه پیام نور استان در این آیین گفت: این ساختمان با اعتباری بالغ ۲۲ میلیارد ریال و زیربنای سه هزار و ۱۶۸ متر مربع زیربنا در مدت دو سال احداث شده است.

عنایت الله نجیب زاده افزود: این ساختمان در مدت زمان دو سال با اعتبارات ملی این دانشگاه احداث شده است و دارای بخش های مختلف از جمله کلاسهای آموزشی و آزمایشگاه است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بیان داشت: ساختمان دانشکده فنی و مهندسی دارای شش آزمایشگاه و ۱۵ کلاس درس برای تحصیل دانشجویان این رشته است.

وی بیان کرد: کل اعتبار عمرانی سال جاری دانشگاه پیام نور استان ۵۸ میلیارد ریال است که امیدوارم در سال آینده افزایش یابد.

نجیب زاده اظهار داشت: هم اکنون سه پروژه نیمه تمام دیگر در این دانشگاه وجود دارد که با تامین اعتبار در سال آینده به بهره برداری می رسند.

زیرساختهای آموزش عالی در استان هنوز با نیازها فاصله دارد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آیین بر ضرورت تقویت و توسعه فضاهای علمی و آموزشی در استان تاکید کرد و افزود: ایجاد زیرساخت های فیزیکی و سخت افزاری اولویت اساسی در تحقق این مهم است.

سید موسی خادمی افزود: بیش از ۵۵هزار دانشجو در قالب ۲۲ واحد دانشگاهی در این استان مشغول به تحصیل هستند.

وی بیان کرد: ۱۵هزار نفر از این تعداد در قالب ۸۰ رشته نیز در دانشگاه پیام نور مشغول تحصیل هستند.

خادمی ارتقا سطح کیفی و علمی در دانشگاه های این استان را یادآور شد و افزود: توسعه رشته های تکمیلی در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید در اولویت دانشگاه های استان قرار گیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست