• تاریخ: 2014/12/04
  • شناسه خبر: 2434

سرپرست دانشگاه یاسوج عنوان کرد:

فضای دانشگاه برای ابراز عقیده و سلایق دانشجویان باز است

شاپور رمضانی با تبریک 16 آذر روز دانشجو به همه دانشجویان اظهار داشت:: فضای دانشگاه همیشه برای ابراز عقیده و سلایق دانشجویان باز است و از این فضا در دانشگاه یاسوج طبق قوانین و چارچوب دانشگاهها استقبال می کنم. ...

سرپرست دانشگاه یاسوج در نشست تشکلهای سیاسی دانشجویی استان با استاندار گفت: جامعه دانشگاهی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در جنگ هشت ساله دفاع مقدس همواره حضور فعال داشتند که نشان دهنده جایگاه دانشجو و دانشگاه است.

81148051-5667019 دانشگاه متشکل از چند عنصر ساختارهایی که در یک دانشگاه، استاد و دانشجو است که اگر عنصر سوم نباشد دانشگاه بی معنی است.

وی افزود: دانشجویان جلودار خیلی از مسایل اجتماعی و سیاسی تحولات قبل از انقلاب بودند.سرپرست دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: جامعه دانشگاهی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در جنگ هشت ساله دفاع مقدس همواره حضور فعال داشتند که نشان دهنده جایگاه دانشجو و دانشگاه است.

رمضانی تصریح کرد: بسیاری از مطالبی که در این نشست دانشجویی مطرح شد مطالبی بودند که باید در درون دانشگاه مطرح شود و اگر مطلبی مخصوص دانشگاه در خارج از این محیط مطرح شود، ناشی از ضعف مسئولان دانشگاههاست و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی است.

وی ادامه داد: دانشجویان باید مطالبه گر برای ارتقاء جایگاه دانشگاه در استان باشند اما مسایلی که در این نشست مطرح شد تنها مسایل صرف سیاسی و زیر سوال بردن یکدیگر بود.

سرپرست دانشگاه یاسوج بیان کرد: دانشجویان مطالبه گری و دیدبانی که از درون دانشگاه به جامعه دارند را داشته باشند و با پرورش دادن این حس بتوانند نظارت را به جایی برسانند که دانشگاهها و جامعه به جایگاه والا خود برسند.

وی اضافه کرد: فضای دانشگاه همیشه برای ابراز عقیده و سلایق دانشجویان باز است و از این فضا در دانشگاه یاسوج طبق قوانین و چارچوب دانشگاهها استقبال می کنم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست