• تاریخ: 2014/11/14
  • شناسه خبر: 2232

مدیر کل صدا و سیمای کهگیلویه وبویراحمد:

کیفیت‌بخشی اخبار رویکرد صداو سیمای کهگیلویه و بویراحمد است

مدیرکل صداو سیمای کهگیلویه وبویراحمد گفت: کیفیت‌بخشی اخبار رویکرد صداو سیمای کهگیلویه و بویراحمد است. ...

13930126000665_PhotoA

به گزارش نسیم دنا ،یوسف افشار‌نیا عصر امروز در همایش خبرنگاران آزاد شهرستان‌های شهرستان کهگیلویه و بویراحمد که در سالن فرمانداری دهدشت برگزار شده بود،اظهار کرد: خبرنگاران با حداقل امکانات تمام تلاش خود را برای پوشش ظرفیت شهرستان‌ها به کار می‌گیرند.

مدیرکل صداو سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت خبرنگاری مقدس است و دامنه تأثیر‌گذاری آن بسیار است و خبرنگاران آیینه انعکاس مشکلات و مسائل در نزد افکار عمومی هستند.

وی بابیان اینکه هرچه تعهد در کار خبرنگار بیشتر باشد رسالت خود را بهتر انجام می‌دهد،عنوان کرد: هویت خبرنگاران هویت دارای استقلال،شهامت و صداقت است.

افشارنیا بابیان اینکه خبرنگاران در معرض قضاوت و انتقاد هستند،تصریح کرد: یک خبرنگار متعهد باید از حب و بغض و نگاه یک طرفه به موضوع خودداری کند.

وی بااشاره به اینکه اصالت یک خبر برای خبرنگاران بسیار مهم است،بیان کرد: خبرنگار وقتی محبوب است که آیینه انعکاس‌دهنده مشکلات،خوشی‌ها و ناخوشی‌ها مردم و دولت باشد.

افشارنیا با اشاره به برنامه صدا و سیمای استان بر به روز‌رسانی شیوه‌های خبررسانی از ارسال اینترنتی تصاویر خبری و حذف چرخه ارسال نوار خبر داد وگفت: از ابتدای آذرماه دریافت اخبار و رویدادها فقط از طریق اینترنت انجام می‌شود و هیچ نواری از فیلم و تصاویر خبری پذیرفته نمی‌شود.

وی خواستار همکاری مسئولان شهرستانی در اجرای این طرح شد و اظهار کرد: با اجرای این طرح اخبار با سرعت و امنیت بیشتری به مراکز استان ارسال می‌گردند و در کیفیت اخبار بسیار تأثیرگذار است.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست