• تاریخ: 2014/11/10
  • شناسه خبر: 2193

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

اصحاب رسانه و مطبوعات بازوی توانمند مدیران هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مدیران آمار و اطلاعات لازم را در اختیار رسانه ها قرار دهند و رسانه ها فارغ از جریانهای سیاسی قلم بزنند و قداست قلم و صداقت خبر را حفظ کنند و تمام تصمیمات بر ...

 

معاون 10612 سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات بازوی توانمند مدیران هستند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کهگیلویه و بویراحمد فتاح محمدی در شورای اطلاع رسانی استان افزود: اصحاب رسانه و مطبوعات بازوی توانمند مدیران هستند و مدیران باید از آنها استفاده کنند و خدمات نظام و دولت را به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی اظهارکرد: اطلاع رسانی نقش مهمی و اساسی در بیان عملکرد و فعالیتهای دولت و دستگاههای اجرایی دارد و مدیران باید با رسانه ها همکاری کنند و رسانه ها نیز باید با تعهد، تخصص و دانش اطلاع رسانی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مدیران آمار و اطلاعات لازم را در اختیار رسانه ها قرار دهند و رسانه ها فارغ از جریانهای سیاسی قلم بزنند و قداست قلم و صداقت خبر را حفظ کنند و تمام تصمیمات بر اساس اخلاق و تعهد باشد.

محمدی بیان کرد: رسانه ها باید از ایجاد یأس و نا امیدی در بین مردم خود داری کنند و مردم را امیدوار کنند.

وی ادامه داد: در استان بیشتر نیازمند بیان ضعف ها هستیم تا مدیران بهتر بتوانند نقاط ضعف خود را برطرف کنند و خدمات رسانی مطلوبی داشته باشند.

همچنین شریف اسلامی، مشاور مطبوعاتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: دولت تدبیر و امید از مظلومیت اطلاع رسانی رنج می برد.

وی افزود: برای اطلاع رسانی مطلوب در استان باید روابط عمومی ادارات و دستگاهها بخصوص فرمانداری ها فعال شوند.همچنین محمود مومن نسب، مدیر کل پدافند غیر عامل کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: اطلاع رسانی نیاز به امکانات و تجهیزات دارد اما ابتکار، خلاقیت، تلاش، دانش و برنامه ریزی لازم است.وی ادامه داد: برخی مدیران توان بیان عملکرد و فعالیت ها و خبر خبرهای خود را ندارند.

مظفر عدالت نسب، سرپرست خبرگزاری ایرنا در استان افزود: نبود انگیزه، نداشتن آمار و اطلاعات و روابط عمومی تخصصی از جمله دلایل اطلاع رسانی ضعیف در استان است.

وی اضافه کرد: مدیران از اطلاع رسانی از طریق رسانه ها غفلت کرده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست