• تاریخ: 2021/09/18
  • شناسه خبر: 20073

کسب رتبه برتر توسط شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹

آفتاب دنا: در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۹، شرکت آب منطقه‌ای در شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل ...

آفتاب دنا: در جشنواره شهید رجایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۹، شرکت آب منطقه‌ای در شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و توسط استاندار مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در مراسم تجلیل و تقدیر از برگزیدگان عرصه تلاش و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی که تحت عنوان جشنواره شهید رجایی و با حضور استاندار و معاونین وی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران و روسای ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در بخش شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر، انتخاب و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت و لوح تقدیر جشنواره از سوی استاندار و رئیس جشنواره به مهندس فرهادی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست