• تاریخ: 2014/09/27
  • شناسه خبر: 1927

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد :

رونمایی از تخلفات شهرداری های استان

برخی از شهرداران در بحث مرخصی بدون حساب و کتاب و جزیره‌ای عمل می‌کنند. شهرداران در مرخصی‌های خود با نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها هماهنگی‌های لازم را داشته باشند. ...

23384_868مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی شهرداران در چینش مسئولان شهرداری تخلفاتی انجام دادند.
“عبدالکریم عزیزی” در چهارمین همایش شهرداران استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: برخی از شهرداران در بحث مرخصی بدون حساب و کتاب و جزیره‌ای عمل می‌کنند. شهرداران در مرخصی‌های خود با نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها هماهنگی‌های لازم را داشته باشند.
وی اظهارکرد: برخی شهرداران نیروهای قراردادی را در پست‌های کلید گمارده‌اند که این خلاف قانون است که شهرداران در این خصوص باید دقت لازم را داشته باشند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: متأسفانه در برخی از شهرها به دلیل شفاف نبودن قوانین و مقررات قضات کمیسیون ماده ۷۷ را غیرقانونی دانستند که این معضلات را در شهرداری‌ها فراهم کرده است.
عزیزی تصریح کرد: شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویراحمد از گذشته تا کنون بدهی‌های زیادی به آنها به ارث رسیده است.
وی ادامه داد: برخی شهرداران اعلام کرده‌اند انتخاب نیروهای شهرداری بیشتر بر اساس روابط  بوده و هیچ‌گونه تخصصی ندارند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمداضافه کرد: ۳۰۰ هزار تن قیر برای اسفالت خیابانهای شهرهای استان خریداری شده است و این مقدار قیر در اختیار شهرداران کهگیلویه و بویراحمد قرار می‌گیرد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست