• تاریخ: 2020/10/04
  • شناسه خبر: 16268

برگزیدگان جشنواره فرهنگی رسانه ای بهار همدلی معرفی شدند

آفتاب دنا:برگزیدگان جشنواره بزرگ فرهنگی رسانه ای و کتابخوانی بهار همدلی استان کهگیلویه و بویراحمد که با مشارکت سازمان و ادارات استان برگزار شد معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، سروان پاسدار فخرالدین رضایی مسئول ...

آفتاب دنا:برگزیدگان جشنواره بزرگ فرهنگی رسانه ای و کتابخوانی بهار همدلی استان کهگیلویه و بویراحمد که با مشارکت سازمان و ادارات استان برگزار شد معرفی شدند.


به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، سروان پاسدار فخرالدین رضایی مسئول سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در مجموع ۳۰۱ اثر به جشنواره بهار همدلی ارسال شد، گفت: فراخوان این جشنواره در ماه مبارک رمضان آغاز شد و دریافت آثار با محورهای رویدادهای ماه مبارک رمضان، رزمایش کمک های مؤمنانه، همدلی با آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا،روز جهانی قدس و استکبارستیزی، سالروز شهادت حضرت علی (ع)، تجلیل از کادر درمانی، اقدامات دستگاه ها، سازمان ها و گروه های مردمی و جهادی در حوزه مقابله با کرونا و.. تا ۱۵ تیر ادامه داشت.
مسئول سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که این جشنواره در بخش های تولیدات رسانه ای، تولیدات فرهنگی هنری مردمی و مسابقه کتابخوانی سواد رسانه برگزار شد، بیان کرد: در این مسابقه بخش های نقاشی، تولید کلیپ و کتابخوانی نیز برای کودکان و نوجوانان نیز پیش بینی شده بود.
رضایی ازهمراهی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جهت اجرای این جشنواره تقدیر کرد و افزود: این مسابقه و جشنواره بزرگ با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاونت فرهنگی هنری سپاه فتح، حوزه هنری، اوقاف و امور خیریه، شهرداری یاسوج، معاونت فضای مجازی بسیج، کانون پرورش فکری نوجوانان، روابط عمومی استانداری استان، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و سازمان فضای مجازی سراج برنامه ریزی و اجرا شد.
وی به معرفی برگزیدگان جشنواره بزرگ فرهنگی رسانه ای و کتابخوانی بهار همدلی استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت و گفت: افراد برگزید در هر حوزه به شرح زیر است:

برگزیدگان بخش رسانه ها

رییس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد به نفرات برتر در بخش تیترنویسی اشاره و بیان کرد: بنا بر اعلام هییت داوران جشنواره، طیبه سادات سعادتی نیک از خبرگزاری فارس رتبه اول، نسیم راوند از خبرگزاری فارس رتبه دوم و سیده زهرا موسوی اصل از سایت راه ملت رتبه سوم را در بخش تیتر اخبار مرتبط با جشنواره کسب کردند.
وی با اشاره به اینکه در بخش خبرنویسی هیئت داوران با بررسی کیفیت کلی اخبار ارسالی به جشنواره، چهار رسانه استانی که دارای تولیدات بهتری به لحاظ سوژه پردازی و اثرگذاری بودند را معرفی کردند، گفت: خبرگزاری فارس، پایگاه خبری صبح زاگرس و کبناخبر، تولیدات بهتری در موضوعات جشنواره (بیماری کرونا، کمک های مومنانه، ماه مبارک رمضان و..) داشتند و عملکرد خبرگزاری ایسنا نیز در این بخش شایسته تقدیر شناخته شد.
رضایی به بخش گزارش نویسی جشنواره اشاره کرد و گفت: در این بخش فاطمه رشیدی از خبرگزاری ایرنا رتبه اول، فرزانه شریفی خبرنگار خبرگزاری ایرنا در گچساران رتبه دوم و مینو آریانفراز پیک ملت رتبه سوم را کسب کردند.
وی به گزارش های تلویزیونی ارسالی به جشنواره اشاره کرد و اظهار داشت: در این بخش محبوبه هادوی نژاد و ذوالفقار دیودل؛ خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از نظر هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شدند.
مسئول بسیج رسانه استان به بخش کلیپ و عکس خبری اشاره داشت و گفت: در بخش کلیپ و عکس رسانه ای تولیدات مرتضی مبشری از سایت کبنا نیوز، سید حاتم ناطق زاده از فعالان رسانه ای و طاهره سادات احمدی از سایت پیوار نیوز شایسته تقدیر شناخته شدند.
وی ادامه داد: از آثار ارسالی در بخش یادداشت نویسی، اثر راضیه آرچین خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شد.
رضایی ابراز داشت: در بخش اینفوگرافی، موشن گرافی و طراحی نیز، آقایان رضا صادقی، محمد نجفی و سید صادق موسوی اصل شایسته تقدیر شناخته شدند.

برگزیدگان فرهنگی هنری (بخش مردمی)
وی به بخش مردمی این جشنواره اشاره کرد و گفت: در حوزه عکس و نقاشی با موضوع (کرونا را شکست می دهیم)، علی علیزاده از یاسوج، زینب علیپور از یاسوج رتبه اول، خانم ها سحر و سارا مزرعه از باشت رتبه دوم و بنیامین شفیعی نیز رتبه سوم را کسب کرد.
رضایی افزود: در بخش عکس و نقاشی با موضوع ماه مبارک رمضان نیز شرزین و شیده صراف مقدم، رتبه اول و اسما رئیسی نیز رتبه دوم را کسب کردند.
مسئول بسیج رسانه استان یادآور شد: در بخش کلیپ مربوط به کرونا و ماه رمضان؛ جمیله فلاحی از گچساران، زهرا عباسی از گچساران، ابوالفضل محمد خانی از سی سخت به ترتیب رتبه اول تا سوم و عزت الله محسنی پور از یاسوج و کیانا شیرزادی و سرکار خانم الهی از یاسوج شایسته تقدیر شناخته شدند.
وی اضافه کرد :در بخش کتاب خوانی کودک و نوجوان امیرماهان رحمتی شایسته تقدیر شناخته شد.

بخش کتابخوانی بزرگسالان
رضایی گفت: در بخش کتابخوانی نیز فاطمه بهزادی رتبه اول، علی اکبر پاک رتبه دوم و میلاد حکیمی نیز رتبه سوم را کسب کردند و سید حسین مرادیان نیز شایسته تقدیر این بخش معرفی شد.
وی بیان کرد: مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره بزرگ با درنظرگرفتن شرایط بیماری کرونا به صورت محدود در آذر ماه سال جاری برگزار می شود.
رضایی در پایان گفت: داوری بخش رسانه این جشنواره را سه تن از مدرسین رسانه دانشگاه های تهران و بخش مردمی را سه تن از فعالین رسانه ای استان به عهده داشتند.
انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست