• تاریخ: 2020/08/31
  • شناسه خبر: 15976

توزیع ۴ هزار بطری آب معدنی میان عزاداران حسینی

آفتاب دنا : به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، در روزهای تاسوعا و عاشورا، ۴هزار بطری آب معدنی توسط شرکت آب منطقه ای جهت توزیع میان هیئت های عزاداری اهدا شد. به گزارش پایگاه ا ...

آفتاب دنا : به مناسبت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام)، در روزهای تاسوعا و عاشورا، ۴هزار بطری آب معدنی توسط شرکت آب منطقه ای جهت توزیع میان هیئت های عزاداری اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل آب منطقه ای استان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش و با بیان این خبر گفت: ما با توجه به وظیفه ای که احساس کردیم و به عنوان مشارکت در حفظ سلامت عزاداران حسینی در وضعیتی که بخاطر بیماری کرونا توجه به مسایل بهداشتی اهمیتی دوچندان داشته، ۴هزار بطری آب معدنی را تهیه و برای توزیع در میان هیات های عزاداری اهدا کردیم.

رسول فرهادی افزود: مطمئنا هرگونه کمک و همکاری از سوی دستگاههای اجرایی برای اجرای پروتکل های بهداشتی در مراسمات ملی و مذهبی، یک ضرورت است و ما همچنان آمادگی داریم تا در صورت نیاز در این زمینه، همچنان حضور و مشارکتی فعال و گسترده تر داشته باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست