• تاریخ: 2020/08/07
  • شناسه خبر: 15791

روز خبرنگارفرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم

آفتاب دنا : امیر رئوف مدیر مرکز صدا وسیمای مرکزکهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز خبرنگار را به روایتگران راستین اخبار و قاصدان امین سنگر اطلاع رسانی تبریک گفت: ...

آفتاب دنا : مدیر مرکز صدا وسیمای کهگیلویه وبویراحمد در پیامی روز خبرنگار را به روایتگران راستین اخبار و قاصدان امین سنگر اطلاع رسانی تبریک گفت:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا متن پیام امیر رئوف به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

روز خبرنگار، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان  حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند، این مناسبت فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم و رسالتی که ما اصحاب رسانه  در  این عصر  که عصر  سیطره رسانه ها است به عهده داریم .

در عصر ارتباطات  هر لحظه هزاران پیام تلخ و شیرین  دست به دست  می شود ، که گاه  هر کدام سرنوشت ملتی را  دگرگون می کند و خالق این پیام ها کسی نیست جز «خبرنگار» که اگر اندیشه اش خدایی شد و حق گویی و حق جویی را فریضه دانست  قسم به قلمش و آنچه می نویسد رواست و اگر غیر از این شد چه بسا تباهی و نابودی نسلها ره آورد تلاش اومی شود.

روز خبرنگار در کشور ما با یاد و نام شهیدی شاهد و حماسه نگاری از جان گذشته شهید محمود صارمی نامگذاری شده است، خبرنگاری که آخرین پیام خود را با خون نوشت و امضاء کرد. همانند همه کسانی که جان عزیر بر سر عقیده و آرمان خویش گذاشته اند و رستگار شدند.

این روز مبارک به پاک اندیش انسان های آزاده ای که ردای خبرنگاری برتن کرده و به آن افتخار می کنند و خود پاسدار حرمت قلم هستند صمیمانه تبریک می گویم واز خداوند حکیم جانی  قوی برایشان آرزو مبی کنم.

 امیر رئوف

مدیر مرکز صدا وسیمای کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست