• تاریخ: 2020/08/03
  • شناسه خبر: 15768

ایجاد وحدت و امید بین مردم و مسئولان از مهمترین وظایف رسانه هاست/ رسانه‌ها در انعکاس اخبار اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند

آفتاب دنا : مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد تلاشهای دلسوزانه رسانه ها در دوران کنونی و بحران بیماری کرونا را ستودنی دانست و گفت: ایجاد وحدت و امید بین مردم و مسئولان از مهمترین وظایف رسانه هاست   ...

آفتاب دنا : مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد تلاشهای دلسوزانه رسانه ها در دوران کنونی و بحران بیماری کرونا را ستودنی دانست و گفت: ایجاد وحدت و امید بین مردم و مسئولان از مهمترین وظایف رسانه هاست

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، محمدعلی پیرسبزی در حاشیه نشست شورای اطلاع رسانی استان در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه رسانه‌ها رکن مهم فرهنگ‌سازی و از حامیان توسعه استان هستند، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در نظام اسلامی باید نماد وحدت و حافظ ارزش‌ها و اعتقادات مردم باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه ایجاد وحدت و همبستگی و دوری از تفرقه از وظایف مهم اصحاب رسانه است، بیان کرد: در شرایط کنونی مسئله مهمی که بسیار حائز اهمیت است، افزایش وحدت بین مردم و مسئولان و پرهیز از تفرقه بین آنان است که باید در این زمینه  رسانه ها تلاش مضاعفی داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: دستیابی به توسعه پایدار و قرار گرفتن در مسیر توسعه نیازمند تلاش‌های بی‌وقفه رسانه ها برای فرهنگسازی و اطلاع رسانی برای توسعه همه جانبه است.

وی با مطلوب ارزیابی کردن عملکرد رسانه‌های استان در حفظ ارزش‌های نظام و پوشش و انعکاس به موقع رویدادها و تلاش برای رشد و توسعه همه‌جانبه استان تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد: رسانه‌ها در انعکاس اخبار همچون گذشته اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ای را رعایت کنند.

پیرسبزی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان کهگیلویه وبویراحمد در بخش‌های مختلف گفت: تلاش و برنامه‌ریزی برای حفظ و ترویج وحدت و همبستگی اجتماعی در چارچوب آرمان‌های انقلاب اسلامی، رهنمودهای مقام معظم رهبری ، قانون اساسی و دفاع از منافع عامه مردم باید سرلوحه اقدامات رسانه‌ها در برهه کنونی قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه جامعه پویا، رسانه پویا می‌خواهد خاطرنشان کرد: رسانه دنبال سیاه نمایی و تخریب نیست و رسالت رسانه آگاهی بخشی، آموزش، ایجاد همدلی و ارائه اخبار و اطلاعات درست به جامعه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست