• تاریخ: 2020/03/25
  • شناسه خبر: 14701

با حضور مسئول قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح در بیمارستان امام سجاد:

اهدا بیش از هزار ماسک به بیمارستان امام سجاد یاسوج توسط قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی/ دکتر نیکبخت: ورود سپاه برای تأمین بخشی از نیاز مردم به اقلام بهداشتی ستودنی و قابل تقدیر است

دکتر نیکبخت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج عنوان کرد: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خدمات و جان فشانی های شما و همکارانتان در سپاه پاسداران است و الان ورود شما به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی بر ...

آفتاب دنا : مسئول قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور در بیمارستان امام سجاد (ع) بیش از ۱ هزار ماسک به این بیمارستان اهدا و از زحمات و همکاری های ریاست محترم بیمارستان امام سجاد خانم دکتر نیکبخت و مهندس حسین پور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، سرهنگ صالحی ضمن تبریک عید نوروز  گفت: حرکت جهادی شما در به عهده گرفتن بحث استریلیزاسیون ماسک های تولیدی بار سنگینی از دوش ما برداشت و اگر همکاری و توان ظرفیتی شما نبود، شاید نمی توانستیم روزانه همین بخش اندکی که از نیاز استان را داریم تامین کنیم، روانه داروخانه ها کنیم.

دکتر نیکبخت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج عنوان کرد: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خدمات و جان فشانی های شما و همکارانتان در سپاه پاسداران است و الان ورود شما به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی برطرف کرده است.

وی با اشاره به کمبود ماسک در کل کشور  افزود: در این شرایطی که خود بیمارستان ها و مراکز درمانی با هزاران مشقت و سختی ماسک و لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را تامین می کنند، ورود شما برای تأمین نیازهای مردم ستودنی و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: برای من و همه ی همکارانم در بیمارستان امام سجاد باعث خوشحالی و افتخار است که توانستیم در این راه کمکی کنیم و تا پایان کار با تمام توانمان به همکاری با شما ادامه خواهیم داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست