• تاریخ: 2020/03/23
  • شناسه خبر: 14669

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمدخبرداد:

توزیع ماسک ودستکش رایگان درقرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، ناصر صالحی گفت: از ابتدای شروع کرونا و تشکیل قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح تا کنون تعداد زیادی ماسک و دستکش رایگان بین مردم در مناطق کمتر توسعه در همه شهرستانهای استان ...

آفتاب دنا : رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از بسته بندی ماسک و دستکش جهت مراکز درمانی و مناطق کم توسعه استان در قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح در استان خبرداد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، ناصر صالحی گفت: از ابتدای شروع کرونا و تشکیل قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح تا کنون تعداد زیادی ماسک و دستکش رایگان بین مردم در مناطق کمتر توسعه در همه شهرستانهای استان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد از همه ظرفیتها برای کمک به مراکز درمانی استان استفاده می کند گفت: نقاهت گاه بیماران کرونایی در پادگان امام جعفر صادق(ع) سپاه  و بیمارستان صحرایی پیش‌بینی شده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد  در پایان از مردم خواست در این ایام مبارزه با کرونا همه در خانه بمانند تا هرچه زودتر زنجیره این بیماری قطع شود و زندگی مردم عزیزمان به روال عادی بازگردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست