• تاریخ: 2020/03/22
  • شناسه خبر: 14635

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تعطیلی تمام اصناف کهگیلویه و بویراحمد تا ۱۵ فروردین / واحدهای صنفی عرضه‌ کننده کالاهای ضروری و اساسی در تعطیلات باز هستند

آفتاب دنا :سید حشمت الله صمیمی دوست گفت: واحدهای صنفی عرضه کننده کالای ضروری و اساسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام به فعالیت خود ادامه می دهند. ...

آفتاب دنا : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای صنفی عرضه کننده کالای ضروری و اساسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در این ایام به فعالیت خود ادامه می دهند.

سید حشمت الله صمیمی دوست در خصوص وضعیت بازار استان برای مقابله با ویروس کویید ۱۹، اظهار داشت: با توجه به درخواست و مشارکت صنوف و تصمیمات کلان کشوری ، کلیه صنوف ، بجز صنوفی که کالاهای اساسی و ضروری مردم را تامین می کنند از جمله صنف خبازان،  خواربارفروشی، میوه و تره بار، قصابان، بزازان، داروخانه‌ ها و مرغ فروشان  تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ تعطیل هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در صورتی که سایر صنوف از این موضوع تمرد نمایند و دستور العمل های بهداشتی را رعایت نکنند  در حقیقت تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب شده و دستگاه های نظارتی موظف به اقدام قانونی هستند .

وی تاکید کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مکان های پر تجمع استان نیز باید تعطیل شوند.

صمیمی یادآور شد: گشت مشترک متشکل از تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و صمت به صورت روزانه سطح بازار و صنوف مختلف را رصد و ارزیابی می کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست