• تاریخ: 2020/03/18
  • شناسه خبر: 14570

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:

سازمان تامین اجتماعی کلیه مطالبات مراکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کشور را پرداخت کرد

آفتاب دنا : پیام اکبری گفت: سازمان تامین اجتماعی تنها سازمانی است که نه تنها توانسته مطالبات سال 97 مراکز دانشگاهی را به طور کلی پرداخت نماید بلکه مطالبات سال 98 را هم در اقدامی جهادی تادیماه ۹۸ پرداخت کرده و در پردا ...

آفتاب دنا : مدیر درمان  سازمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت کلیه مطالبات مراکز طرف قرداد:این سازمان خبر داد.

به گزارش آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان، پیام اکبری در جمع خبرنگاران  گفت: با درایت و تدبیر عالمانه مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی کلیه مطالبات مراکز درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کشور در آخرین روزهای سال ۹۸ پرداخت شد.

 وی با اشاره به اینکه پزشکان و پرستاران مراکز درمانی،  رزمندگان و سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در سراسر کشور هستند گفت: این عزیزان با ، ایثار ، جانفشانی و از خود گذشتگی از جان خود می گذرند تا نجاتبخش جان هموطنان باشند .

اکبری گفت: در همین راستا  سازمان تامین اجتماعی نیز در اقدامی موثر و ارزشمند علی رغم کمبود اعتبارات جاری ، به منظور

آنکه قدر دان،  گوشه ای از زحمات این عزیزان باشد ،  نسبت به پرداخت مطالبات مراکز و موسسات دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور  اقدام نمود.

مدیر درمان  سازمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه سخنانش گفت: بر اساس اعلام مدیر عامل محترم سازما ن تامین اجتماعی کشورکلیه مطالبات معوق و انباشت شده دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور مبنی بر اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ابتدای تیر ماه سال جاری بالغ بر ۱۰۰۰۰میلیارد تومان بوده است.

اکبری افزود  در راستای تسویه مطالبات وزارت بهداشت از ۹۸/۴/۴تا کنون (۹۸/۱۲/۲۴) ۱۲/۵۹۳میلیارد تومان ، ظرف مدت ده روز اخیر ۴/۵۵۳میلیارد تومان پرداخت شده است که از این مبلغ ۱/۳۷۰میلیارد تومان نقدی و ۵۰۰۰هزار میلیارد تومان  اسناد خزانه به ارزش خالص ۳/۱۸۳ میلیارد تومان)بابت تسویه مطالبات معوق و هزینه کرد جاری ماهیانه این مدت پرداخت شده است

وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: سایر پرداخت های فوق صددر صد مطالبات وزرارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شامل کلیه مطالبات دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور پرداخت گردیده است .

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد در ادامه گفت: سازمان تامین اجتماعی تنها سازمانی است که نه تنها توانسته مطالبات سال ۹۷  مراکز دانشگاهی را به طور کلی پرداخت نماید بلکه  مطالبات سال ۹۸  را هم  در اقدامی جهادی تادیماه ۹۸ پرداخت کرده و در پرداخت مطالبات دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور  به روز است 

اکبری در پایان با تبریک سال نو، سالی سرشار از سلامتی و برکت برای تمامی مردم جهان بویژه ملت شریف ایران و الخصوص  پزشکان ، پرستاران و کلیه کادر درمان که این روزها چشم امید مردم ایران بعد از خدا به دستان با کفایت این سلحشوران جبهه سلامت و بهداشت و درمان  کشور است آرزو کرد. 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست