• تاریخ: 2020/02/22
  • شناسه خبر: 14346

پیام تبریک غلام محمد زارعی به مهدی روشنفکرمنتخب مردم بویراحمد ودنا در انتخابات مجلس

اینجانب ضمن قدردانی از حضور همه رقبای بزرگوار ،به منتخب عزیز جناب آقای روشنفکر تبریک عرض نموده و برای ایشان توفیق آرزومندم. ...

آفتاب دنا : غلام محمد زارعی نماینده مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، ضمن تبریک به «مهدی روشنفکر» منتخب مردم، نوشت: «از تلاش‌های وافر دستگاه‌های اجرایی، قضایی، نظارتی، نظامی و انتظامی و امنیتی که با برنامه ریزی لازم زمینه برگزاری انتخابات را فراهم کردند، سپاسگزاری نموده و برای یکایک از درگاه خداوند متعال اجر و مزد الهی خواستارم.»

به گزارش آفتاب دنا ، متن پیام غلام محمد زارعی به شرح زیر است؛

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)
 بار دیگر حضور حماسی و با شکوه مردم شریف «شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون» در عرصه مشارکت سیاسی مانند همیشه آگاهی و شعور سیاسی آنان را که نشانه وفاداری و اعتماد به نظام اسلامی، لبیک به فرمان رهبری عزیز و درک شرایط خطیر امروزی بود به نمایش گذاشت.

 اینجانب به سهم خودم مراتب تقدیر و سپاس خود را تقدیم آنان می‌نمایم.

 بدون شک حمایت‌های قاطع مردم بزرگوار در هشت سال گذشته توفیق تلاشی بی وقفه و خدمت گذارانه را فراهم که علی رغم شرایط کشور در سال‌های اخیر گام‌های بلندی برای توسعه، عمران و پیشرفت بویراحمد و دنا برداشته شد. گر چه بی اخلاقی‌های معمول همواره با مسموم کردن افکار عمومی سعی در کمرنگ نشان دادن کارهای انجام شده داشت اما امروز جای جای حوزه انتخابیه گواه این توفیقات مثال زدنی است که بدون توجه به منطقه خاص و به دور از هر گونه منافع سیاسی، شخصی و خانوادگی در معرض قضاوت تاریخ خواهد بود.

اینجانب ضمن قدردانی از حضور همه رقبای بزرگوار ،به منتخب عزیز جناب آقای روشنفکر تبریک عرض نموده و برای ایشان توفیق آرزومندم.
و از تلاش‌های وافر دستگاه‌های اجرایی، قضایی، نظارتی، نظامی و انتظامی و امنیتی که با برنامه ریزی لازم زمینه برگزاری انتخابات را فراهم کردند، سپاسگزاری نموده و برای یکایک از درگاه خداوند متعال اجر و مزد الهی خواستارم.


غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون و کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست