• تاریخ: 2020/02/22
  • شناسه خبر: 14339

پیام تبریک رئیس آموزش وپرورش منطقه لوداب به منتخب شهرستانهای بویراحمد ودنا درانتخابات مجلس شورای اسلامی

آفتاب دنا : افتخار کسب اعتماد مردم شريف، فهيم و قدرشناس شهرستانهای بویراحمد ودنا را به جنابعالی و تمام کسانی که دل در گرو عزت این مردم و سرزمین پرگهر ایران عزیز را دارند صمیمانه تبریک عرض می نمایم. ...

آفتاب دنا : سید محمد رحیم دانش زاده رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه لوداب در پیامی ضمن تمجید از حضور حماسی مردم در آزمون بزرگ انتخابات ، انتخاب مهدی روشنفکر به عنوان نماینده منتخب شهرستانهای بویراحمد ودنا دریازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی راتبریک گفت: متن این پیام به شرح زیر است.

جناب آقای دکترمهدی روشنفکر

منتخب شهرستانهای بویراحمد ودنا درانتخابات مجلس شورای اسلامی

باسلام و تحیات الهی

حضور حماسه ساز مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسامی ، انسجام ملی را به نمایش گذاشت و نشان داد که این مردم در راستای ترسیم آینده ای زیباتر برای کشور عزیزمان عزمی خلل ناپذیر دارند و بی شک پیروز اصلی این میدان همانا مردم فهیم ما هستند که دست در دست هم نغمه اتحاد و وحدت را سرودند.

افتخار کسب اعتماد مردم شریف، فهیم و قدرشناس شهرستانهای بویراحمد ودنا را به جنابعالی و تمام کسانی که دل در گرو عزت این مردم و سرزمین پرگهر ایران عزیز را دارند صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

اینک که سرمایه اعتماد مردم، که به حق یک امانت الهی است، بردوش جنابعالی قرار گرفته است، صمیمانه از درگاه قادر متعال توفیق و سربلندی شما را در این راه دشوارمسئلت می نمایم.

سید محمد رحیم دانش زاده

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه لوداب

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست