• تاریخ: 2020/02/22
  • شناسه خبر: 14322

جلوس منتخبان جدید کهگیلویه و بویراحمد بر صندلی های سبز بهارستان با خداحافظی دو نماینده فعلی

آفتاب دنا : مهدی روشنفکر از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، سید محمد موحد از کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و غلام‌رضا تاجگردون از حوزه گچساران و باشت حائز اکثریت آرا شدند. ...

آفتاب دنا : در انتخابات دوم اسفندماه مجلس شورای اسلامی مردم با حضور باشکوه در پای صندوقهای رای منتخبین جدید خویش را در مجلس یازدهم انتخاب کردند که در این میان مردم استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن مشارکت حداکثری دو نماینده جدید را در کنار دیگر نماینده فعلی راهی بهارستان کردند .

به گزارش آفتاب دنا ، اختلاف رای منتخبان کهگیلویه و بویراحمد در ۳ حوزه انتخابیه با رقبا  بسیار قابل توجه و است.

مهدی روشنفکر از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، سید محمد موحد از کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و غلام‌رضا تاجگردون از حوزه گچساران و باشت حائز اکثریت آرا شدند.

مهدی روشنفکر ۶۴ هزار و ۲۵۰رای، سید محمد موحد ۷۸ هزار و ۹۰۰ رای و غلام رضا تاجگردون ۳۸ هزار و ۱۵۲ رای کسب کردند.

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر ۶۴۲۵۰ هزار رای، محمد بهرامی ۴۰۳۲۸ هزار رای، نادر منتظریان ۳۴۶۵۷هزار رای و غلام محمد زارعی ۲۷۳۳۱ هزار رای کسب کردند.

در حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با ۳۸۱۵۲ هزار رای، سیدقدرت حسینی با ۲۱۴۸۴ هزار رای، اردلان زینل زاده ۸۹۸۷ رای و هومان عسکری ۷۵۹۰ رای کسب کردند.

از حوزه کهگیلویه بزرگ محمد موحد ۷۸۹۰۰ رای و عدل هاشمی ۵۹۵۰۰ رای کسب کردند.

پایگاه خبری آفتاب دنا ضمن تقدیر وتشکر از حضور حماسی مردم در آزمون بزرگ انتخابات  وکسب رای حداکثری  به منتخبین مردم در سه حوزه انتخابیه استان را تبریک گفته و برای آنان در خدمت صادقانه و بی منت به مردم آرزوی موفقیت می نماید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست