• تاریخ: 2019/10/03
  • شناسه خبر: 13484

در حوزه های عمرانی خبرهای خوبی درراه است/تخصیص اعتبارات ویژه برای چند طرح عمرانی با پیگیریهای استاندار کهگیلویه و بویراحمد

وضعیت نامناسب پارک جنگلی و عدم بودجه کافی برای ساماندهی وضعیت آن، از دیگر چالش های مرکز استان بود که در این زمینه نیز با پیگیری های استاندار مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های پارک جنگلی یاسوج تخصیص یافت. ...

آفتاب دنا : پیگیری های استاندار کهگیلویه و بویراحمد در استان و تهران منجر به نتایج قابل توجه و تخصیص اعتبارات ویژه برای پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، با پیگیری دکتر حسین کلانتری ۱۰ میلیارد تومان برای طرح های کوچک آب(در حوزه آب منطقه ای و کشاورزی) کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.

با این پیگیری و رایزنی های موثر مبلغ ۹ میلیارد تومان برای طرح تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج که تکمیل نبودن به موقع آن از نگرانی های جدی مردم و گلایه آنها در مرکز استان بود، ابلاغ و تخصیص پیدا کرد.

وضعیت نامناسب پارک جنگلی و عدم بودجه کافی برای ساماندهی وضعیت آن، از دیگر چالش های مرکز استان بود که در این زمینه نیز با پیگیری های استاندار مبلغ ۴۰ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های پارک جنگلی یاسوج تخصیص یافت.

فرسودگی و طول عمر بالای شبکه آب در مرکز استان همواره یکی از عمده چالش های شرکت آب و فاضلاب بود و البته نارضایتی عمده مردم به این شرکت نیز در همین مسأله بود، برای اصلاح خطوط آب در یاسوج نیز پیگیری های تلفنی و حضوری استاندار با وزیر نیرو موجب اختصاص ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه های آب در یاسوج شد.

گفتنی است در سایر حوزه های عمران و آبادانی، خبرهای خوبی برای مردم در راه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست