• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
  • شناسه خبر: 12539

استاندار پروازی،پروازکرد/ مسئولانی که با مردم کهگیلویه و بویراحمد صادق نبودند/ دوران دکتر احمدی ضعیف‌ترین دوران در عرصه مدیریت اجرایی در استان بود

علی محمد احمدی که هر روز شایعه استعفایش داغ وداغ تر می‌شد حاضر نشد شفاف در این باره با مردم صحبت کند که چه برنامه ای در سر می پرواند . اکثر اوقات هفته در تهران در کنار خانواده حضور داشت غافل از اینکه در استان چه می‌گذر ...

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد  بعد از کش قوسها و شایعات فراوان در مورد ایشان و عدم پاسخگویی صادقانه برای شرکت در انتخابات مجلس بالاخره استعفا داد و جای خویش را به خدمت گذار دیگری از خطه ایلام سپرد.
به گزارش آفتاب دنا سید ولی موسوی فعال رسانه‌ای در یادداشتی آورده استاندار کهگیلویه وبویراحمد که  چند ماهی است در محافل مختلف بحث استعفایش  برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی داغ شده بود بالاخره با استعفا به همه شایعات پایان داد.

شایعاتی که  فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استان  چندین بار در گفتگو با خبرنگاران آن را تکذیب می‌کرد بالاخره درست از آب درآمد و نشان داد که مسوولان در گفتارشان با مردم صادق نبودند.

مدیرکل حوزه استاندار که گفته می شود در دوران نمایندگی استاندار در مجلس مسئولیت دفتر ایشان را بر عهده داشت و نقش مهمی در چینش و تغییرات علی احمدی داشت در این زمینه سکوت کرده و تا روز آخر اظهار نظری نکرد‌.

مدیرکل روابط عمومی استاندار که بی اطلاع از تصمیم‌گیری‌های استاندار و حوزه‌اش بود نیز هربار که این شایعه مطرح می‌شد تکذیب می‌کرد.

مدیریت فشل استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ماه‌های پایانی سال ۹۷ وسال ۹۸ نیز داد و فریاد حجت الاسلام حسینی امام جمعه دهدشت و عدل هاشمی پور نماینده چهار شهرستان کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ولنده را را در آورد و از بی‌توجهی ایشان به مسائل و مشکلات مدیریتی ،عمرانی و فرهنگی در این شهرستان انتقاد کردند.

استانداری که پروازی بود و مدیران کلیدی اطرافش نیز مستثنی نبودند نشان داد که برای کار و خدمت به مردم شریف این دیار عزم خویش را جزم نکرده است.
استانداری که بین شعارها و عملش تناقض آشکار وجود داشت و دوران مدیریت ایشان کهگیلویه وبویراحمد نه تنها هیچ پیشرفتی نداشت بلکه به واسطه عدم استقلال قوه مجریه تصمیم گیران اصلی وی نمایندگان قوه مجریه بودند.

عملکرد  و خدمات دکتر خادمی نیکزاد و صابری استاندارهای قبل از ایشان  قابل قیاس با علی احمدی نبود . آنان دل می سوزاندند  برای مردم ، و دغدغه داشتند . پروازی نبودند در میان مردم بودند و فعالیت‌های عمرانی آنان محسوس بود.

استاندارکهگیلویه وبویراحمد که هر روز شایعه استعفایش داغ وداغ تر می‌شد حاضر نشد شفاف در این باره با مردم صحبت کند که چه برنامه ای در سر می پرواند . اکثر اوقات هفته در تهران  در کنار خانواده حضور داشت و برای اینکه بگویند پیگیر امور هست هر از چند گاهی با برخی مسئولان دولت گفتگو می کرد وخبری از وی تهیه ومنتشر می شد غافل از اینکه در استان چه می‌گذرد.

این شیوه اداره استان توسط مدیرت ارشد دولت نشان داد که دوران دکتر علی محمد احمدی ضعیف‌ترین دوران در عرصه مدیریت اجرایی در استان بود چرا که هیچ تغییر وتحول خاصی در استان رخ نداد .

ارتباط مردم با دولت بسیار ضعیف بود و استاندار تحت تاثیر نمایندگان فقط تغییراتی در چینش مدیریتی داشت که از نیروهای قبلی بسیار ضعیف تر بودند.

امروز وقت آن رسیده است که کارنامه دکتر احمدی در معرض افکار عمومی و وجدانهای بیدار قرار بگیرد تا همه بدانند در دوران مدیریت ایشان چه بر سر این استان زرخیز آمده است.

ضمن تبریک به دکتر کلانتری که از فرهیختگان و مدیران باتجربه است،امیدواریم بتواند قطار توسعه استان را با استفاده از ظرفیتهای غنی خدادادی و انسانی سرعت ببخشد و در دوران ایشان شاهد آهنگ آبادانی و پیشرفت در این دیار پرگهر باشیم.

 

  • سارا - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ در ۱۷:۴۲

    مدیرکل روابط عمومی استاندار که بی اطلاع از تصمیم‌گیری‌های استاندار و حوزه‌اش بود نیز هربار که این شایعه مطرح می‌شد تکذیب می‌کرد. عجب بی اطلاع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • تقی - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ در ۰۰:۲۲

    واقعا استاندار هیچ کار عملی در طول خدمت خود در استان انجام نداده است فقط گفتار درمانی میکرد و تابع محض نمایندگان بود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست