• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۷
  • شناسه خبر: 12525

مسوولانی که با مردم کهگیلویه و بویراحمد صادق نبودند آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در انتخابات مجلس استعفا داد. به گزارش آفتاب دنا سید ولی موسوی فعال رسانه‌ای در یادداشتی آورده استاندار کهگیلویه وبویر ...

مسوولانی که با مردم کهگیلویه و بویراحمد صادق نبودند
آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای شرکت در انتخابات مجلس استعفا داد.
به گزارش آفتاب دنا سید ولی موسوی فعال رسانه‌ای در یادداشتی آورده استاندار کهگیلویه وبویراحمد که  چند ماهی است در محافل مختلف بحث استعفایش  برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی داغ شده بود بالاخره پس از پایان یافتن مهلت قانونی استعفا داده تا  به همه شایعات پایان دهد.

شایعاتی که  فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استان  چندین بار در گفتگو با خبرنگاران آن را تکذیب می‌کرد بالاخره درست از آب درآمد و نشان داد که مسوولان در گفتارشان با مردم صادق نبودند.

مدیرکل حوزه استاندار که گفته می شود در دوران نمایندگی استاندار در مجلس مسئولیت دفتر ایشان را بر عهده داشت و نقش مهمی در چینش و تغییرات علی احمدی داشت در این زمینه سکوت کرده و تا روز آخر اظهار نظری نکرد‌

مدیرکل روابط عمومی استاندار که بی اطلاع از تصمیم‌گیری‌های استاندار و حوزه‌اش بود نیز هربار که این شایعه مطرح می‌شد تکذیب می‌کرد.

مدیریت فشل استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ماه‌های پایانی سال ۹۷ وسال ۹۸ نیز داد و فریاد حجت الاسلام حسینی امام جمعه دهدشت و عدل هاشمی پور نماینده چهار شهرستان کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ولنده را را در آورد و از بی‌توجهی ایشان به مسائل و مشکلات مدیریتی ،عمرانی و فرهنگی در این شهرستان انتقاد کردند.

استانداری که پروازی بود و مدیران کلیدی اطرافش نیز مستثنی نبودند نشان داد که برای کار و خدمت به مردم شریف این دیار عزم خویش را جزم نکرده است.
استانداری که بین شعارها و عملش تناقض آشکار وجود داشت و دوران مدیریت ایشان کهگیلویه وبویراحمد نه تنها هیچ پیشرفتی نداشت بلکه به واسطه عدم استقلال قوه مجریه تصمیم گیران اصلی وی نمایندگان قوه مجریه بودند.

عملکرد  و خدمات دکتر خادمی نیکزاد و صابری استاندارهای قبل از ایشان  قابل قیاس با علی احمدی نبود . آنان دل می سوزاندند  برای مردم ، و دغدغه داشتند . پروازی نبودند در میان مردم بودند و فعالیت‌های عمرانی آنان محسوس بود.

استاندارکهگیلویه وبویراحمد که هر روز شایعه استعفایش داغ وداغ تر می‌شد حاضر نشد شفاف در این باره با مردم صحبت کند که چه برنامه ای در سر می پرواند . اکثر اوقات هفته در تهران  در کنار خانواده حضور داشت و برای اینکه بگویند پیگیر امور هست هر از چند گاهی با برخی مسئولان دولت گفتگو می کرد وخبری از وی تهیه ومنتشر می شد غافل از اینکه در استان چه می‌گذرد.

این شیوه اداره استان توسط مدیرت ارشد دولت نشان داد که دوران دکتر علی محمد احمدی ضعیف‌ترین دوران در عرصه مدیریت اجرایی در استان بود چرا که هیچ تغییر وتحول خاصی در استان رخ نداد .

ارتباط مردم با دولت بسیار ضعیف بود و استاندار تحت تاثیر نمایندگان فقط تغییراتی در چینش مدیریتی داشت که از نیروهای قبلی بسیار ضعیف تر بودند.

امروز که گفته می شود استاندار کهگیلویه وبویراحمد استعفا داده است وقت آن رسیده است که کارنامه ایشان در معرض افکار عمومی و وجدانهای بیدار قرار بگیرد تا همه بدانند در دوران مدیریت ایشان چه بر سر این استان زرخیز آمده است.

منبع:فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست