• تاریخ: 2019/06/07
  • شناسه خبر: 12516

غزل خداحافظی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ،شایعه یا واقعیت

حال این سوال مطرح است چرا استاندار و تیم مدیریتی اش صادقانه به این شایعات پاسخ نمی دهند تا لحظه به لحظه در فضای افکار عمومی گسترش پیدا می کند. ...

آفتاب دنا:  برخی خبر ها از منابع غیر رسمی نشان از خداحافظی احتمالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد دارد.
به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا طی چند ماه اخیر یکی از موضوعاتی که در صدر اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد شایعه ماندن یا رفتن استاندار غیر بومی از این استان است.
شایعاتی که  فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استان چندین بار در گفتگو با خبرنگاران آن را تکذیب می کرد بالاخره باید در روزهای آتی ببنیم  علی محمد احمدی می رود یا می ماند .
امروز این شایعات قوت گرفته است و گفته می شود که علی محمد احمدی استاندار پروازی کهگیلویه وبویراحمد غزل خداحافظی خوانده است.باید ببینیم این غزل خداحافظی شایعه هست یا واقعیت که بزودی مشخص خواهد شد.
آن گونه که  گفته می شود استاندار کهگیلویه و بویراحمد به دلایلی ممکن است از این سمت خداحافظی کند و البته رفتن وی از استان انتخاباتی نیست.
حال این سوال مطرح است چرا استاندار و تیم مدیریتی اش صادقانه به این شایعات پاسخ نمی دهند تا لحظه به لحظه در فضای افکار عمومی گسترش پیدا می کند.

امروز وقت آن رسیده است که کارنامه استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایشان در معرض افکار عمومی و وجدانهای بیدار قرار بگیرد تا همه بدانند در دوران مدیریت ایشان چه تحولی رخ داده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست