• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
  • شناسه خبر: 12459

بیانیه اداره کل اوقاف وامورخیریه کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس

آفتاب دنا : روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور بیانیه ای، از مردم برای شرکت  در راهپیمایی روزجهانی قدس دعوت کرد. متن این بیانه به این شرح است: فلسطین به توفیق الهی و باذن الله تعالی از ...

آفتاب دنا : روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان کهگیلویه وبویراحمد با صدور بیانیه ای، از مردم برای شرکت  در راهپیمایی روزجهانی قدس دعوت کرد.

متن این بیانه به این شرح است:

فلسطین به توفیق الهی و باذن الله تعالی از دست دشمنان خلاص خواهد شد، بیت المقدس پایتخت فلسطین است و آمریکا و بزرگ تر از آمریکا و کوچک تر از آمریکا و اذناب آمریکا، در قبال حقیقت و سنت الهی در مورد فلسطین، هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.               (مقام معظم رهبری )

روز قدس، یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی، روز فریاد جوانان غیور امت اسلام بر ضد استکبار و غاصبان سرزمین اسلامى است.

پیام روز قدس، محو اسرائیل از منطقه است. پیام روز قدس این است که مسلمانان تا نابودى اسرائیل دست از مبارزه و جهاد بر نمى‌دارند و آماده هر نوع قربانى هستند. بر همین اساس است که امام راحل عظیم الشأنمان فرمودند: اسرائیل بایستى از صحنه روزگار محو بشود»

جمعه پایانی ماه  ضیافت الهی و بهار نزول قرآن  با تدبیر حکیمانه  معمار بزرگ انقلاب اسلامی به نام  روز جهانی قدس نامگذاری شده است تا در این  روز مسلمین، آزادی‌خواهان و مستضعفین جهان حمایت ابدی ،همبستگی، غیرت وتعهد خویش را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.

«روز جهانی قدس » مصداق بارز کلام وحی است که می‌فرمایند:« اگر در راه دین از شما یاری طلبیدند بر شما واجب است که آنها را یاری کنید» .

امروز اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه بوده و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.

قدس و مردمان این دیار و همه آنانی که از موطن آباء و اجدادی‌شان رانده شده‌اند زنده و پاینده‌اند. بیت‌المقدس متعلق به جهان اسلام و ملت فلسطین است و غاصبان صهیونیست مهمانان ناخوانده سرزمین‌های اشغالی هستند.

کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه در استان کهگیلویه و بویراحمد در شرایط حساس کنونی در منطقه خاورمیانه، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار وحشیانه مردم بی دفاع  فلسطین و اقدام آمریکای جنایتکار در انتقال نامشروع سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس و با پیروی از  رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام و همصدا با مردم شجاع و غیرتمند این دیار  و امت خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت های گره کرده خود شعار <<مرگ بر اسرائیل، مرگ برآمریکا و مرگ بر آل سعود>> را سرخواهیم داد و از آحاد مردم انقلابی روزه دار و همیشه درصحنه استان نیز دعوت می کنیم تا در یاری از مظلومان همچون گذشته با الهام گرفتن از آموزه‌های مترقی اسلام، با وحدت و انسجام با گام‌های استوار و فریادرسای خود، «آزادی قدس شریف» را  فریاد بزنند.

به امید رهایی کامل قدس عزیز و پیروزی مستضعفین بر مستکبرین عالم.  إن شاءاللَّه.

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کهگیلویه و بویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست