• تاریخ: 2019/05/10
  • شناسه خبر: 12335

پیام تبریک رئیس شورای عالی نظام پرستاری کهگیلویه وبویراحمد به دکترپرویز یزدانپناه

آفتاب دنا: دکتر مهران پوزش رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی انتصاب دکترپرویز یزدانپناه را به سر پرستی دانشگاه علوم پزشکی استان تبریک گفت. متن این پیام که یک نسخه از آن در اختیار این پایگاه خ ...

آفتاب دنا: دکتر مهران پوزش رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی انتصاب دکترپرویز یزدانپناه را به سر پرستی دانشگاه علوم پزشکی استان تبریک گفت. متن این پیام که یک نسخه از آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته به شرح ذیل است.

استاد گرامی جناب آقای دکترپرویز یزدانپناه

انتصاب شایسته جنابعالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان را که نشان از درایت، تعهد و شایستگی شما درعرصه های مختلف خدمت به نظام اسلامی است از سوی جامعه بزرگ پرستاری به شما و خانواده عظیم دانشگاه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض  می نمایم. مطمئناٌ مدیریت اثربخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی، موجبات ارتقاء این مجموعه عظیم را فراهم خواهد نمود.

ازدرگاه یکتای بی همتا، مزید توفیقات خدمتی سرشار از شور ونشاط ومملو ازتوکل الهی در جهت رشد وشکوفایی وتحقق اهداف عالیه و راهبردهای مهم دانشگاه درخدمت به مردم نجیب این دیار را مسئلت دارم .

جا دارد از زحمات دکتر ایلامی در دوران مسئولیت سپاسگذاری نموده و امیدواریم دردوران مدیریتی شما شاهد رشد وارتقاء شاخصهای سلامت در بخشهای مختلف و توجه بیشتر به دغدغه ها و مطالبات جامعه پرستاری در سطح استان باشیم.

دکتر مهران پوزش

 رئیس شورای عالی نظام پرستاری استان کهگیلویه وبویراحمد

  • همکار - 2019/05/10 در 18:36

    درود بر جناب دکتر پوزش
    امیدوارم که جنابعالی دکتر یزدانپناه و دکتر ایلامی هرسه موفق باشید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست