• تاریخ: 2019/05/06
  • شناسه خبر: 12295

اعزام ۲۲ روحانی اعزامی به بقاع شاخص استان در ماه مبارک رمضان

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد با تبریک ماه ضیافت الهی گفت: ماه مبارک رمضای فرصتی برای خودسازی انسان است که اداره کل اوقاف و امور خیریه در سطح بقاع متبرکه استان برنامه های متنوعی پیش بینی کر ...

آفتاب دنا : معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از اعزام ۲۲ روحانی اعزامی از قم به ۱۸ بقاع شاخص استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حجت‌الاسلام قاسم مومنی‌شاد با تبریک فرا رسیدن ماه ضیافت الهی به همه مسلمین جهان گفت: ماه مبارک رمضای فرصتی برای خودسازی انسان است که اداره کل اوقاف و امور خیریه در سطح بقاع متبرکه استان کهگیلویه وبویراحمد برنامه های متنوعی پیش بینی کرده است.
وی با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع شاخص کهگیلویه و بویراحمد در ماه مبارک رمضان گفت: در همین راستا ۲۲ مبلغ اعزامی از قم در ۱۸ امامزاده شاخص حضور پیدا می‌کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این روحانیون از ۱۵ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد در بقاع شاخص حضور دارند افزود: پرسش و پاسخ به مسائل شرعی، برپایی نمازجماعت، مشاوره  به خانواد‌ها، دیدار چهره به چهره با جوانان و نوجوانان  و برگزاری ویژه برنامه‌های کودک و نوجوان از اهم برنامه‌های طرح ضیافت الهی بقاع متبرکه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست