• تاریخ: 2019/04/16
  • شناسه خبر: 12089

به همت صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد

۱۰۰ بسته مواد غذایی ‌، بهداشتی و شوینده برای سیل زدگان ارسال شد

آفتاب دنا :ارسلان حسن پور گفت: این بسته ها شامل مایحتاج اولیه و مورد نیاز سیل زدگان است که از طریق هلال احمر برای هموطنان سیل زده ارسال شد. ...

آفتاب دنا : به همت صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ قلم مایحتاج ضروری برای سیل زدگان ارسال شد.

سیل شاید خیلی چیزها را در لرستان، خوزستان و گلستان از بین برد اما مهر، محبت، انسانیت، نوع‌دوستی و خیلی از واژه‌ها را بیش از پیش زنده کرد.

در استان کهگیلویه و بویراحمد همه آستین همت بالا زدند تا در این سیل خروش مهربانی جایگاهی داشته باشند و از قافله عقب نمانند.

در این استان علاوه بر مردم از ادارات گرفته تا بانک و بخش خصوصی کمک‌های خیرخواهانه خود را برای هموطنانمان جمع‌آوری کردند و روز گذشته این کمک‌ها به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

به همت  صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ قلم مواد مواد غذایی ‌، بهداشتی و شوینده در قالب ۱۰۰ بسته برای سیل زدگان ارسال شد.

مدیرصندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمدگفت: این بسته ها شامل  مایحتاج اولیه و مورد نیاز سیل زدگان است  که از طریق هلال احمر برای هموطنان  سیل زده ارسال شد.

ارسلان حسن‌پور  خاطرنشان کرد‌: این بسته‌ها  شامل برنج ، روغن  قند، چای،  انواع کنسرو مواد بهداشتی و شوینده  هست که  با بسته بندی مناسب انجام گرفت.

وی اعتبار هزینه شده  برای این بسته های مواد غذایی  بهداشتی و شوینده را ۱۷۰ میلیون ریال عنوان کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست