• تاریخ: 2019/03/10
  • شناسه خبر: 11693

رئیس سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

افزایش ۶۸ درصدی صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل/بیشترین حجم صادرات به سیمان مارگون اختصاص دارد.

آفتاب دنا:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از از افزایش ۶۸ درصدی صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل و اختصاص بیشترین حجم صادرات سیمان مارگون با۳ میلیون و ۲۰۰هزار دلارخبر داد. ...

آفتاب دنا:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از از افزایش ۶۸ درصدی صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل و اختصاص بیشترین حجم صادرات سیمان مارگون با۳ میلیون و ۲۰۰هزار دلارخبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از ایسنا،”داریوش دیودیده “صبح یکشنبه، ۱۹ اسفند ماه در نشست کارگروه صادرات استان افزود: در این مدت ۸ میلیون و ۳۰۰هزار دلار از استان صادرات انجام شده که ارزش این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۶۸ درصدی یافته است.

وی اظهارکرد: این میزان کالا به کشورهای هدف صادراتی از جمله آلمان، عراق، افغانستان و ترکمنستان صادرات شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد پودر و عصاره شیرین بیان، زعفران، سیمان، موکت و عصاره گیاهان دارویی کالاهایی صادراتی استان طی این مدت عنوان کرد.

دیودیده تصریح کرد: سیمان مارگون بیشترین حجم صادرات استان را با ۳ میلیون و ۲۰۰هزار دلار به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: وضعیت صادرات استان با فعال شدن کارخانه سیمان مارگون در حوزه صادرات مناسب شده است.

همچنین جعفر گوهرگانی، معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: قرار بود تا پایان امسال میزان صادرات این استان به ۸ میلیون دلار برسد که طی ۱۱ ماهه امسال این میزان محقق شده است.

“بابک درست”، مدیرعامل نمایشگاههای دائمی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: ۱۴ نمایشگاه مختلف برای سال ۹۸ استان در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت پیش بینی شده است.

بهمن رحمتی، مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد نیز  گفت: در بازرسی صورت گرفته از سوی همکاران ما در برخی از نمایشگاههای برپا شده استان مشاهده شده که کالاهای بنجُل، بی کیفیت، خارجی و بدون علامت استاندارد عرضه می شود به باید به این مساله توجه جدی شود.

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست