• تاریخ: 2019/02/10
  • شناسه خبر: 11435

دعوت شـورای هماهنـگی تبلیـغات اسـلامـی از مردم غیور و فهیم استان و تـمامی گـروه‌ها ، احـزاب و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان های انـقلاب اسـلامی در راهپیمایی ۲۲بهمن

آفتاب دنا:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری افتاب دنا متن این پیام بدین شرح است: « ...

آفتاب دنا:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری افتاب دنا متن این پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

مردم انقلابی و حماسه آفرین استان کهگیلویه و بویراحمد:

یـوم الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و باز تعریف حمایت  چهـار دهه از انقلاب اسلامی است. حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم  استان در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی برای عموم مردم و سیاستمداران، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ  نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب، مایۀ یأس و ناامیدی است.

اینک در چـهـلمیـن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیمای شهرها و روستاها در ســراســر استان نشان می دهد آحاد مختلف مردم و احزاب و جناح های گوناگون سیاسی مهیای برگزاری تظاهراتی تاریخ ساز و باشکوه تر از سنوات قبل در یوم الله ۲۲ بهمن می شوند.

روز ۲۲ بهمـن‌ماه ۱۳۹۷ همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که همزمان با سراسر کشور در استان ولایتمدار و انقلابی کهگیلویه و بویراحمد مردم شریف استان با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی همه یک صدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.

راهپیـمایـی بـاشـکوه یــوم‌الله ۲۲ بـهمـن با حضور تماشایی مـردم  همـیشـه در صحنــه و بـصـیر کهگیلویه و بویراحمد  صـبح دوشــنبه، در سـراســر استان طبق مسیرها و ساعت های اعلام شده، آغـاز خواهـد شد.

شـورای هماهنـگی تبلیـغات اسـلامـی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم غیور و فهیم استان و تـمامی گـروه‌ها ، احـزاب و تشـکل‌های وفـادار به آرمـان های انـقلاب اسـلامی دعـوت مـی نمایـد تا بار دیگر با حضـور حماسـی، انـقلابــی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله ۲۲ بهمـن‌مـاه « شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار » خویش را به نمایش گذاشته و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، حضـرت امام خـمـینی«رحمت الله علیه» و شهدای والامقام و مقـام معظـم رهبـری «مدظله العالی»  تـجـدیـد بیـعت نـمایند.

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست