• تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
  • شناسه خبر: 11334

برگزاری مسابقات رنکینگ اسنوکر استانی به میزبانی باشگاه مارون دهدشت به مناسبت دهه فجر/برگزاری مسابقات و طرح استعدادیابی جوانان زیر پانزده سال شهرستان لند

آفتاب دنا : رئیس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان  از برگزاری مسابقات رنکینگ اسنوکر استانی به میزبانی باشگاه مارون دهدشت به مناسبت دهه فجر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، شاپور عنبری با تبریک دهه پرفروغ فجر گفت ...

آفتاب دنا : رئیس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان  از برگزاری مسابقات رنکینگ اسنوکر استانی به میزبانی باشگاه مارون دهدشت به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، شاپور عنبری با تبریک دهه پرفروغ فجر گفت: بمناسبت گرامیداشت  چهلمین بهار انقلاب اسلامی و دهه فجر ، هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تقویم ورزشی خود اقدام به برگزاری مسابقات رنکینگ اسنوکر استانی به میزبانی باشگاه مارون دهدشت نموده است،

وی گفت: در این مسابقات ۲۲ بازیکن از سراسر استان حضور دارند و تا ۱۲ بهمن ادامه خواهد داشت.

قهرمانی محمد علی دژداخ در دور رفت لیگ پتانک شهرستان بویراحمد

رئیس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه وبویراحمد در بخش دیگری از سخنانش از قهرمانی محمد علی دژداخ(شکوهی زاد) در دور رفت لیگ پتانک شهرستان بویراحمد خبر داد.

شاپور عنبری  گفت: در این مسابقات که بصورت دوره ای و در قالب لیگ برگزار شد ۱۰ نفر از برترین بازیکنان بولس (پتانک) شهرستان حضور داشتند .

وی با بیان اینکه این بازیها بصورت رسمی در اکادمی پتانک استان  از اول بهمن ماه آغاز شد به نتایج این مسابقات اشاره کرد و گفت: بعد از گذشت هشت روز و انجام ۴۵ مسابقه دور رفت بازیها  به اتمام رسید که در دور رفت آقای محمدعلی دژداخ (شکوهی) توانست با کسب هشت برد و یک باخت با ۲۴ امتیاز قهرمان و اقایان علی عبدالله پور و سیروس پناهپور هر دو با ۱۸ امتیاز و تفاضل در رده های دوم و سوم قرار  گرفتند.

عنبری  خاطرنشان کرد: دور برگشت بازیها از ۱۱ بهمن ماه شروع شده و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

رئیس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان از برگزاری مسابقات و طرح استعدادیابی جوانان زیر پانزده سال شهرستان لنده خبر داد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست