• تاریخ: 2019/01/29
  • شناسه خبر: 11238

تجلیل از دستگاههای برتر شهرستان بویراحمد در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، عبدالحمید پناهی با بیان این مطلب گفت: ادارات شهرستان بویراحمد در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف وحجاب در 54 شاخص و 9 عنوان برنامه توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفتند. ...

آفتاب دنا : معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بویراحمد گفت: از دستگاههای برتر شهرستان بویراحمد در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف حجاب تجلیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، عبدالحمید پناهی  با بیان این مطلب گفت: ادارات شهرستان بویراحمد در حوزه  صیانت از حقوق شهروندی و عفاف وحجاب در ۵۴ شاخص و ۹  عنوان برنامه  توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفتند.

وی افزود: طبق ارزیابی کارشناسان از میان ۳۴  اداره در شهرستان بویراحمد ۵ دستگاه برتر درحوزه صیانت از حقوق شهروندی و ۵ دستگاه برتر در حوزه عفاف وحجاب در سالهای ۹۵ و۹۶ انتخاب که در شورای اداری شهرستان بویراحمد از آنها تجلیل خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بویراحمد  بیان کرد: ایجاد و راه اندازی میز خدمت، تبلیغات محیطی، آموزش کارکنان و مردم، داشتن ملاقات‌های عمومی و بررسی مشکلات مردم، تشویق کارکنان متعهد و مسئولیت پذیر و نیز سرکشی به مناطق مختلف بخش‌ها و روستا‌ها از جمله شاخص‌ها و آیتم‌ها برای انتخاب دستگا‌های برتر بوده است.

پناهی با بیان اینکه  منشور حقوق شهروندی از سیاستهای دولت است و حقوق شهروندان و توجه به کرامت انسانها و مطالبات مردم باید در دستگاههای دولتی مورد توجه قرار بگیرد گفت: هر دستگاه ملزم است منشور حقوق ارباب رجوع و شهروندی را تدوین، چاپ و در دید مردم قراردهد.

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست