• تاریخ: 2019/01/19
  • شناسه خبر: 11145

معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:

پیش بینی بیش از۴۱ میلیارد اعتبارات ملی راه روستایی در استان

آفتاب دنا:معاون اقتصادی استانداری  کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی  ۴۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان اعتبارات ملی راه روستایی و از تخصیص بیش از ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون در این حوضه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به ...

آفتاب دنا:معاون اقتصادی استانداری  کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی  ۴۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان اعتبارات ملی راه روستایی و از تخصیص بیش از ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون در این حوضه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از مهر،جعفر گوهرگانی بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان در حال اجراست و بیش از ۱۰۰ کیلومتر نیز در یک سال گذشته احداث شده است.

معاون اقتصادی استانداری اظهار داشت: همچنین اعتبارات ملی بزرگراه، راه های اصلی و ملی استانی۷۱ میلیارد تومان ابلاغ شد که افزون بر ۴۳ میلیارد تومان آن جذب شده است.

گوهرگانی با بیان اینکه بزرگراه های استان ۱۵۹ کیلومتر هستند، گفت: ۱۳ کیلومتر این بزرگراهها در یک سال گذشته احداث شده و هم اکنون ۲۸۰ کیلومتر راه اصلی نیز در استان در دست احداث داریم و هفت کیلومتر نیز تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به اعتبارات بیمارستانهای استان تصریح کرد: پیش بینی اعتبارات برای سه بیمارستان در استان ۵۵ میلیارد و ۸۱۳ میلیون تومان است که تاکنون ۲۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته است.

 

 

 

 

 

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست