• تاریخ: 2018/11/16
  • شناسه خبر: 10481

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد برپا می شود

عزیز فیلی گفت: برپایی این نمایشگاه همراه با پویایی، شادابی و متناسب با ذائقه قشرهای مختلف مردم از جمله نسل جوان بوده و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری نیز در آن اجرا شود. ...

آفتاب دنا : معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه خدمات و دستاوردهای ۴۰ ساله نظام و انقلاب در این استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی آن به طور تأثیرگذاری در استان برپا می شود.

به گزارش آفتاب دنا ، عزیز فیلی در نشست کارگروه برپایی نمایشگاه چهل سالگی انقلاب در یاسوج اظهار داشت: این نمایشگاه ۱۲ تا ۲۲ بهمن امسال در شهر یاسوج برپا خواهد شد و تمامی دستگاه های اجرایی استان نیز در آن عملکرد چهل ساله خود در زمینه های مختلف را در معرض دید عموم قرار می دهند.

وی افزود: مکان برپایی این نمایشگاه در شهر یاسوج به زودی و پس از بررسی های لازم تعیین و اعلام می شود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: لحاظ کردن تمامی جوانب امر در برپایی این نمایشگاه به ویژه مکان یابی مناسب، رعایت مسائل ترافیکی و دسترسی آسان بازدیدکنندگان ضروری است.

فیلی عنوان کرد: برپایی این نمایشگاه همراه با پویایی، شادابی و متناسب با ذائقه قشرهای مختلف مردم از جمله نسل جوان بوده و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری نیز در آن اجرا شود.

وی خواستار استفاده از ابزار هنر و بکارگیری روش های جذاب و خلاقانه در برپایی این نمایشگاه به منظور افزایش هر چه بیشتر میزان استقبال بازدیدکنندگان از آن شد.

فیلی بر لزوم برنامه ریزی های لازم و فراهم کردن تمهیدات مورد نیاز از سوی دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تا دهه نخست دی ماه امسال برای برپایی باشکوه و در خور شأن این نمایشگاه تأکید کرد.

وی ابراز داشت: دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر تعامل و همکاری لازم برای برپایی مطلوب ابن نمایشگاه باید امکانات و تجهیزات خود را نیز بسیج کنند.

فیلی گفت: تعداد غرفه های مورد نیاز هر کدام از دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در این نمایشگاه به زودی مشخص و اعلام شود.

وی اظهار داشت: اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و تبلیغات میدانی گسترده در مورد زمان و مکان برپایی این نمایشگاه انجام و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد نیز اقدام به پوشش خبری مناسب آن کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست