• تاریخ: 2018/08/06
  • شناسه خبر: 10013

پیام تبریک رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

آفتاب دنا : دکتر نوروز هاشمی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد در پیامی فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت. ...

hou18485آفتاب دنا : دکتر نوروز هاشمی رئیس دانشگاه  فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد  در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار  را به تمامی  فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه  فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد ، درمتن پیام تبریک دکتر هاشمی آمده است:

هفدهم مردادماه، سالروز تجلیل از پیام آورانی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی ناآگاهان بر می دارند.

درود خداوند بر خبرنگارانی که آبروی قلم و دانش را پاس داشته و تمام توان خویش را جز در مسیر حقیقت و عدالت به کار نمی‏گیرند.

سلام خداوند بر خبر‏نگاران شهیدی که قلم را همچون سلاح و رسانه را همچون سنگری برای دفاع از آزادی و استقلال قرار داده و در این مسیر، با افتخار به دیدار حضرت دوست شتافتند.

خبرنگار، خوب می‏داند که مسئولیت آگاهی بخشی به ملت و کشور را برعهده دارد. او در قبال باورها و اعتقادات مردم، منافع ملی، اخلاق جامعه و تهاجم فکری و اندیشه‏‏ای بیگانگان‏ به حریم فرهنگی، مسئول است و این مهم، راه رسیدن به تعالی را در حرفه مقدس اطلاع رسانی برای او هموار می‏سازد.

دانشگاه  فرهنگیان به عنوان یک مرکز علمی، آموزشی و فرهنگی فرارسیدن روزخبرنگار را گرامی داشته و بدین وسیله از تلاش های همه صاحبان  اندیشه و قلم و اصحاب رسانه، خبرنگاران، گزارشگران، تصویربرداران، مدیران پایگاه های خبری و اطلاع رسانی به پاس رسالت قلم و فعالیت های صادقانه و کوشش های بی شائبه و بی دریغی که برای تعالی همه جانبه ایران اسلامی در وادی دانش و معرفت گام بر می دارید صمیمانه سپاسگزاری می نماید.

 نوروز هاشمی

رئیس دانشگاه  فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست