• تاریخ: 2015/05/25
  • شناسه خبر: 4086

فرماندار کهگیلویه:

نگاه سیاسی را در حوزه فرهنگ دخالت ندهیم

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه اگر چه همواره فرد سیاسی بوده و هستم،گفت: اما معتقدم در چند نهاد به خصوص محافل دانشگاهی،آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسائل سیاسی نباید ورود پیدا کند. ...

چبه گزارش نسیم دنا از دهدشت،سید کرامت‌الله کریمی عصر امروز در آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه،اظهار داشت: حق شهرستان کهگیلویه است که به عنوان پایتخت فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شود.

 

فرماندار کهگیلویه گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی به خصوص در حوزه فرهنگ است که باید به خوبی در سطح جامعه تبیین شود.

 

وی بابیان اینکه اگر چه همواره فرد سیاسی بوده و هستم،افزود: اما معتقدم در چند نهاد به خصوص محافل دانشگاهی،آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مسائل سیاسی نباید ورود پیدا کند.

 

فرماندار کهگیلویه بابیان اینکه نگاه فرهنگی فراتر از هر چیزی است، تصریح کرد: سیاست را در حوزه ارشاد دخالت ندهید و مدیر این شهرستان از نگاه ساختاری آنجایی که متعلق به نظام سیاسی است باید در راستای جریان اعتدال حرکت کند.

 

کریمی بابیان اینکه فرهنگ نیاز به خانه تکانی دارد،عنوان کرد: بیغولگی فرهنگی در شهرستان کهگیلویه وجود داشته و دارد اما ما به عنوان متولیان باید در کنار همدیگر برای حل این مشکلات گام برداریم.

 

رئیس شورای اداری کهگیلویه خواستار توجه بیش از پیش مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به حل مشکلات فرهنگی و کمبودهای این حوزه در شهرستان شد و افزود: رشد فرهنگی با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط با این حوزه محقق می‌شود.

 

وی اظهار داشت: بالندگی فرهنگ آن جایی نمود پیدا می‌کند که با اعتقاد کامل هر انسانی را بنا به عملکرد خود او بسنجیم.

 

انتهای پیام/

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست