<strong>اتصال بیش از ۹۸ درصد روستاهای استان به اینترنت پرسرعت</strong>
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

اتصال بیش از ۹۸ درصد روستاهای استان به اینترنت پرسرعت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد درآئین جام رسانه ای استان گفت: بیش از ۹۸.۷ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار کهگیلویه و بویراحمد به اینترنت پر سرعت و شبکه ملی اطلاعات متصل هستند.

عملیات وعده صادق نشان داد رژیم صهیونیستی خانه عنکبوتی بیش نیست
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد درنخستین جام رسانه امید

عملیات وعده صادق نشان داد رژیم صهیونیستی خانه عنکبوتی بیش نیست

فرمانده سپاه فتح استان در آغاز به کار نخستین جام رسانه امید در استان گفت: عملیات وعده صادق نشان داد رژیم صهیونستی خانه عنکبوتی بیش نیست و این عملیات نشان خیلی کوچکی از قدرت جمهوری اسلامی بود که عقده های چندین ساله امت اسلامی بر اسرائیل را خالی کرد

روزی که  در صحنه نبودم  از هاشمی حمایت کردم/ اگر به دنبال قدرت و حب قدرت بودم، هشت سال کنار نمی‌رفتم
نطق انتخاباتی بزرگواری در لنده

روزی که در صحنه نبودم از هاشمی حمایت کردم/ اگر به دنبال قدرت و حب قدرت بودم، هشت سال کنار نمی‌رفتم

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده در جمع مردم شهرستان لنده حضور یافت و نطق انتخاباتی خود را برگزارکرد..

چشمه بلقیس

چشمه بلقیس

باغ‌ها در ایران یکی از تصاویر زیبای طبیعت هستند که می‌توان آنها را جزو زیباترین جاذبه‌های طبیعت‌گردی دانست. این باغ های زیبا معمولا مورد توجه علاقمندان به طبیعت و طبیعت‌گردی قرار می گیرند. چشمه بلقیس چرام نام باغی است که در ۴ کیلومتری شهر چرام در مسیر جاده چرام -گچساران قرار گرفته است. این چشمه یکی

تل خسرو

تل خسرو

تل خسرو که با نام تپه خسرو نیز شناخته می‌شود، از جاهای دیدنی یاسوج است که سابقه آن به هزاره پنجم پیش از میلاد بازمی‌گردد. مردم محلی تپه را متعلق به کیخسرو پادشاه کیانی می‌دانند.

سخنی با شهردار یاسوج

سخنی با شهردار یاسوج

اخلاق ومنش متناسب با حرفه روابط عمومی می طلبد که متولیان این حوزه ضمن احترام به مردم وعقاید آنان همواره‌ پاسخگوی‌ انتظارات‌ افکار عمومی ‌باشند، اینکه همیشه کار داریم وقت نداریم و جوری عمل نمایند که همیشه دور از از این فضا باشند و نام روابط عمومی را همراه خود داشته باشد در شان این جایگاه در حوزه شهرداری نیست.

همراه اول

گزارش تصویری

گردشگری

خبرگزاری های کشوری سایت‌های استانی