• تاریخ: 2014/09/28
  • شناسه خبر: 1936

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

توسعه خدمات زیربنایی اولویت خدمات رسانی در دولت یازدهم است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش شاخص برخورداری و توسعه خدمات زیربنایی مهمترین اولویت خدمات رسانی دولت تدبیر و امید در مناطق کمتر توسعه یافته است. سید موسی خادمی در گفت و گو با نسیم دنا افزود: در اولویت بودجه قرا ...

IMG13083313استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش شاخص برخورداری و توسعه خدمات زیربنایی مهمترین اولویت خدمات رسانی دولت تدبیر و امید در مناطق کمتر توسعه یافته است.

سید موسی خادمی در گفت و گو با نسیم دنا افزود: در اولویت بودجه قرارگرفتن تکمیل طرح های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا از مهمترین راهبردهای به اجرا درآمده در راستای این سیاست دولت در کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری است.

وی اظهار کرد: شتاب بخشی پروژه های راهسازی،بیمارستانی، عمران شهری و روستایی و سایر بخشهای خدماتی گامی ارزنده در جهت توسعه عمران و آبادنی وتوسعه متوازن جهش عمرانی این استان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم برنامه ریزی دستگاه های اجرایی برای نظارت بر اجرای طرحهای عمرانی باهدف شتاب بخشی اجرای طرحها،استفاده بهینه از منابع و امکانات تاکید کرد.

خادمی جلب سرمایه گذاری بخش خصوصی را یکی از اهداف و اولویت های توسعه ای این استان برشمرد وافزود:این استان از ظرفیت های خوبی در بخشهای آب و خاک،صنعت و معدن، کشاورزی صنایع نفت و گاز برخوردار است و در عین حال مزایای خوبی برای ورود سرمایه گذاران به این استان مستعد اما توسعه نیافته در نظر گرفته شده است.

خادمی بیان کرد: سفر به شهرستان ها را فرصت خوبی برای بررسی از نزدیک مشکلات مناطق،نظارت بر فرایند اجرای طرح ها و تصمیم گیری آگاهانه برای پیشبرد امور است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد چالش های توسعه ای اقتصادی استان اشاره کرد و افزود: تقویت مدیریت مشارکتی و اجرایی علمی و کارشناسی طرحها در دولت یازدهم تقویت شده است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست